• Шут! Леон Горетцка отправи изключително силен удар към японската врата, но топката отлетя аут.

90+5'
  • Удар от дистанция на Рюдигер, който беше доста неточен.

90+4'
  • Седем минути добавено време.

• ГОЛ И ОБРАТ ЗА ЯПОНИЯ! "Самураите" направиха пълен обрат срещу Маншафта, след като топката беше силно изритана от фал към Такума Асано. Той овладя и надбяга Нико Шлотербек и от малък ъгъл матира Нойер.

84'
  • Смяна в Германия - влиза Марио Гьотце, излиза Мусиала.

79'
  • Смяна в Германия - влиза Никлас Фюлкруг, излиза Хавертц.

79'
  • ГОЛ ЗА ЯПОНИЯ! Азиатците натиснаха своя съперник и гол във вратата на Германия все пак падна. Резервата Такуми Минамино нахлу вляво в наказателното поле и даде успореден пас по земя. Мануел Нойер спря подаването с ръка, но върна топката към другата резерва - Доан, който нямаше как да сбърка - 1:1.

75'
  • Какво спасяване! Мануел Нойер направи изключително спасяване с една ръка, след като отрази удар на Дайчи Камада. Топката отиде в Хироки Сакай, който трябваше да отбележи в опразнената врата, но стреля изключително нескопосано.

73'
  • Смяна в Япония - влиза Такуми Минамино, излиза Сакай.

71'
  • Смяна в Япония - влиза Рицу Доан, излиза Танака.

71'
  • Голям шанс! Серж Гнабри свали топката към резервата Хофман, който стреля, но вратарят Гонда направи зрелищно спасяване.

70'
  • Смяна в Германия - влиза Йонас Хофман, излиза Мюлер.

68'
  • Смяна в Германия - влиза Леон Горецка, излиза Гюндоган.

68'
  • ГРЕДА!  Джамал Мусиала с хитро извеждащо подаване към Илкай Гюндоган в наказателното поле. Халфът шутира, но топката се удари в десния страничен стълб.

60'
  • Смяна в Япония - влиза Такума Асано, излиза Маеда.

57'
  • Смяна в Япония - влиза Митома, излиза Юто Нагатомо.

57'
  • Магия! Джамал Мусиала овладя пред наказателното поле и с лекота елиминира четирима бранители на "самураите", за да си освободи място за изстрел. Последва завършващ изстрел, който обаче беше неточен.

51'
  • ГРЕДА! Германците започнаха второто полувреме както завършиха първото и две след подновяването на играта можеха да удвоят. Серж Гнабри получи вдясно и шутира по диагонала, но топката се отби в напречната греда на Гонда.

Играчът на Байерн имаше възможност да комбинира с Томас Мюлер, който също беше на изгодна позиция.

47'
  • Смяна в Япония - влиза Такехиро Томиясу, излиза Кубо.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Отменен гол на Германия! Маншафта реализира втори гол във вратата на съперника, след като Гнабри подаде към Кай Хавертц на празна врата и нападателят нямаше как да сбърка. След преразглеждане на ситуацията обаче беше установено, че играчът на Челси е бил в засада.

45+6'
  • Край на първата част!

45+5'
  • 4 добавени минути.

• Шанс! Германците продължиха да действат много добре, а Джамал Мусиала с изключително завъртане елиминира Итакура и стреля с десния крак, но над напречната греда на японците.

45'
  • Удар! Томас Мюлер беше намерен на дъгата пред японската врата, а опитният нападател върна за Кимих. Играчът на Байерн шутира силно с десния крак, но и доста неточно.

42'
  • ГОЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Илкай Гюндоган стреля в средата на вратата, а Гонда се хвърли в левия си ъгъл и резултатът беше открит.

33'
  • ДУЗПА! Давид Раум получи дълъг пас отляво в наказателното поле на Япония и беше пресиран от стража Гонда. Първоначално Гонда не игра нито с топката, нито с Раум, но при повторното си вдигане се хвърли върху играча на Германия и реферът нямаше как да не посочи бялата точка.

32'
  • Шанс! При масиран натиск в наказателнот поле на Япония отново Гюндоган можеше да открие резултата, но Мая Йошида с тяло блокира удар на звездата на Ман Сити.

28'
  • Удар! Германците разиграха топката отдясно, а Серж Гнабри комбинира с Илкай Гюндонган. Халфът не се бави и шутира силно, но право в ръцете на Гонда.

28'
  • Удар! Германците раизграха отлично и разкъсаха отбраната на Япония, за да се стигне до прострелен удар от Илкай Гюндоган, но Гонда отрази.

20'
  • Шанс! Йозуа Кимих центрира от ъглов удар към Антонио Рюдигер, който надигра във въздуха бранител на Япония и стреля с глава, но встрани.

16'
  • Отменен гол за Япония! Азиатците наказаха грешка при изнасянето на топката от германците и реализираха бърза контраатака, която завърши с попадение, но то беше отменено. Дайзен Маеда беше пред линията на бранителите на германците и реферите отмениха гола.

8'
  • Джуня Ито пусна дълго подаване, но без достатъчно сила, за да стигне до неговите съотборници, и в крайна сметка пресечено от защитата на Бундестима.

5'
  • Начало на мача!

• Добре дошли на Khalifa International Stadium, двубоят ще започне след около 5 минути.