• Ерик Дайър влиза на мястото на Джон Стоунс.

• Много хубав удар на Папе Сар от фал, топката минава на сантиметри от страничния стълб.

• Букайо Сака отстъпва мястото си на Маркъс Рашфорд.

65'
  • Джак Грийлиш заменя Фил Фоудън за Англия.

65'
  • ГОООЛ за Англия! Букайо Сака прави резултата класически в полза на "трите лъва". Фил Фоудън получи по лявото крило, напредна много добре и с прецизен пас намери Буйако Сака, който с лекота прати топката в мрежата на сенегалската врата.

57'
  • Изстрел на Букайо Сака по диагонала, топката не попада в целта.

54'
  • Папе Сар заменя Пате Цис.

46'
  • Бамба Диенг замен Ндиайе.

46'
  • Папе Сае заменя Диата.

46'
  • Начало на втората част!

45+4'
  • Край на първата част!

45+4'
  • ГООООЛ за Англия! Хари Кейн бележи първия си гол в Катар след брилянтна контраатака! Джуд Белингам пое топката дълбоко в своята половина, напредна и намери Фил ФОудън отляво. Той от своя страна с едно докосване подаде към Кейн, който останал сам срещу вратаря не сгреши.

45+2'
  • Хубав пробив на Деклан Райс, който завършва с центриране, но Кулибали чисти в корнер.

45'
  • Нов шанс за Англия! Букайо Сака намира Кейн в наказателното поле, но нападателят стреля високо над вратата.

41'
  • ГООООЛ за Англия! Джордан Хендерсън открива резултата в мача след страхотна асистенция на Джуд Белингам отляво.

38'
  • Уникално спасяване на Пикфорд! След грешка на Букайо Сака в половината на англичаните, футболистите на Сенегал организираха мълниеносна контратака, която бе завършена с удар на Булайе Диа. Джордан Пикфорд обаче показа истинска класа, успявайки да спаси с една ръка и да предотврати сигурен гол.

32'
  • Великолепен шанс за Сенегал! След груба грешка на Хари Магуайър, който подари топката на фубтолист на противника, коженото кълбо бе центрирано в наказателното поле, където последва удар на Диа, топката рикошира в тялото на Стоунс,а след това и в ръката му. Футболистите на Сенегал поискаха дузпа, но главният рефер не посочи бялата точка.

23'
  • Първи опасен удар в мача! След центрирането на Фоудън от ъгловия удар, Джон Стоунс стреля с глава, но в аут.

21'
  • Първи корнер в мача, който е в полза на тима на Англия.

20'
  • Опасна контраатака за Сенегал отдясно, но нападението е спряно с решителна намеса от страна на Магуайър.

16'
  • Ново много добро подаване отляво, този път на Хари Кейн, но Букайо Сака не успява да засече.

12'
  • Опасно центриране на Белингам отляво, Едуард Менди не успява да се намеси, но пасът не намира футболист на "трите лъва".

9'
  • Свободен удар за Англия в половината на Сенегал. Тимът на Саутгейт изпълни заучено, но при центрирането в наказателното поле бе отсъдена засада.

7'
  • Първа добра възможност за гол в мача. Булае Диа получи пред наказателното поле на Англия, опита пробив между двамата централнии бранители на "трите лъва", но в последния момент Магуайър успя да избие топката, която Пикфорд улови.