• 75’ Абделхамид Сабири
  • 90+3’ Закариа Абуклал
  • Край на мача!

90+7'
  • ГОЛ ЗА МАРОКО!  Белгийците наложиха натиск, което изнесе отборът им напред, но в добавенотов реме мароканският тим удари за втори път след отлична комбинация между Зиеш и резервата Абуклал - 0:2.

90+3'
  • Смяна в Белгия - влиза Ромелу Лукаку, излиза Мюние.

81'
  • Смяна в Мароко - влиза Джауад Ел Ямик, излиза Унахи.

78'
  • Смяна в Белгия - влиза Тросар, излиза Т. Азар.

75'
  • ГОЛ ЗА МАРОКО! Няколко минути, след като влезе в игра Абделхамид Сабири откри резултата на "Ал Тумама". Топката беше стреля от малък ъгъл към вратата на Куртоа от Сабири. Саис пак я атакува, но този път халфът на Уулвърхемптън беше в чиста позиция - 1:0 за Мароко.

75'
  • Смяна в Мароко - влиза Хамдалах, излиза Ен-Несири.

72'
  • Смяна в Мароко - влиза Закариа Абуклал, излиза Буфал.

72'
  • Смяна в Мароко - влиза Абделхамид Сабири, излиза Амалах.

69'
  • Смяна в Мароко - влиза Алах, излиза Хакими.

68'
  • Пропуск! Резервата Дрийс Мертенс заходи през средата и с едно движение елиминира бранител на Мароко. Последва много мощен удар, но Мунир спаси.

65'
  • Смяна в Белгия - влиза Дрийс Мертенс, излиза Еден Азар.

60'
  • Смяна в Белгия - влиза Юри Тилеманс, излиза Онана.

60'
  • Шанс! Софиан Буфал с лекота премина край Тома Мюние и шутира силно по диагонала, но топката не намери очертанията на вратата, пазена от Куртоа.

57'
  • Удар! Белгия отговори с диагонален удар на Еден Азар, но Мунир изби в корнер.

52'
  • Удар! Хаким Зиеш шутира от дистанция, но Куртоа спаси авторитетно.

50'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

• Отменен гол за Мароко! Хаким Зиеш шутира силно от фал, а Хакими и Саис атакуваха с глава кълбото. И двамата не играха с него, а Тибо Куртоа не успя да отрази удара и топката влетя в мрежата му. След преразглеждането обаче стана ясно, че Саис е в засада и влияе на действията на белгийския страж и реферът отмени гола.

45+2'
  • Де Бройне стреля от малък ъгъл след фал, но топката мина над напречната греда на Мунир.

39'
  • Хаким Зиеш стреля силно от разстояние с левия крак, но над напречната греда на Куртоа.

24'
  • Удар! Тома Мюние шутира от средна дистанция, но Мохамади спаси.

19'
  • Шанс! Амаду Онана отигра топката след центриране от ъглов удар, но стреля от няколко метра над мароканската врата.

17'
  • През първия четвърт час на срещата Белгия владееше повече топката и създаваше хаос около вратата на Ясин Буну, докато Мароко опитваше да порази съперника с контрадействия, които обаче бяха лимитирани в първите 15 минути на "Ал Тумама".

• Шанс! Белгийците бяха много близо да открият резултата, след като Торган Азар изведе Миши Батшуай. Нападателят шутира, но Буну с тяло спаси.

5'
  • "Ал Тумама" е изпълнен предимно с марокански фенове и селекцията на Валид Реграги може да се чувства като домакин, сякаш играе в Рабат.