FT

2 : 0

• 64’ Лионел Меси
  • 87’ Енцо Фернандес
  • Това бе всичко! Последният съдийски сигнал прозвуча и Аржентина победи Мексико с 2:0.

90+6'
  • Грубо нарушение на Роберто Алварадо и той получава жълт картон.

89'
  • ГООООООЛ! Енцо Фернандес получи от Лионел Меси в наказателното поле, а полузащитникът успя да демонстрира страхотно техника и с невероятен изстрел в далечния ляв ъгъл на Очоа не остави никакви шансове на вратаря на Мексико.

87'
  • Смяна за Мексико - Роберто Алварадо заменя Ървинг Лозано.

73'
  • Нахуел Молина получи на добра позиция в наказателното поле, но неговият силен удар прелетя високо над вратата на Очоа.

70'
  • Есекиел Паласиос се появява на терена за сметка на Алексис Мак Алистър.

69'
  • Това бе всичко от Анхел Ди Мария, който е заменен от Кристиан Ромеро

69'
  • Eктор Ерера получава жълт картон.

67'
  • Раул Хименес заменя Кевин Алварес.

67'
  • Алексис Вега се появява на терена за сметка на Уриел Антуна.

66'
  • ГООООЛ! Лионел Меси получи добро подаване и овладя хубаво топката, за да завърши феноменално с удар извън наказателното поле и да открие резултата в полза на Аржентина!

64'
  • Гонсало Монтиел излиза, Нахуел Молина влиза

63'
  • Лаутаро Мартинес отстъпва мястото си на Хулиан Алварес.

63'
  • Гуидо Родригес напуска, а неговото място е заето от Енцо Фернандес.

57'
  • Ерик Гутиерес извърши много грубо нарушение в гръб срещу Лионел Меси и получава жълт картон.

50'
  • Съдията даде сигнал и играта е подновена.

46'
  • Това бе всичко за първото полувреме. Двата отбора се оттеглят при резултат 0:0.

45+6'
  • От последвалия пряк свободен удар Алексис Вега отправи силен изстрел, който бе париран прекрасно от Емилиано Мартинес.

45+1'
  • Гонсало Монтиел изрита много грубо противников състезател и заслужено получи жълт картон.

43'
  • Гутиерес се появява на мястото на Гуардадо, който очевидно получи контузия.

42'
  • Лионел Меси изпълни късо ъглов удар към Ди Мария, койт центрира в наказателното поле за Лаутаро Мартинес, но изстрелът с глава на последния мина над напречната греда на Очоа. Аут за Мексико.

40'
  • Лионел Меси опита изстрел от пряк свободен удар, но Гилермо Очоа внимаваше и успя да се намеси, боксирайки топката.