• Корнер за Ференцварош.

88'
  • Директен червен картон за Козмин Моци! Румънецът влиза безрасъдно с бутоните в тялото на Зубков и приключва двубоя преждевременно.

82'
  • Коварно центриране на Жоржиньо едва не изненада Дибус, който със сетни усилия чисти в корнер.

79'
  • Хубав шут на Битон, но Дибус се намесва авторитетно и избива в корнер.

77'
  • Ландзафаме заменя Тамаш Пришкин за Ференцварош.

73'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Българският тми намалява пасива си, след като Марсел Хейщер си бележи нелеп автогол. Топката бе центрирана отляво, Футболист на Лудогорец се размина с топката и свари неподготвен крайния бранител на Ференцварош, който я засече в собствената си врата.

69'
  • Дан Битон заменя Марселиньо.

64'
  • Сисиньо заменя контузения Икоко.

64'
  • Варга заменя Токмак Нгуен.

62'
  • Давид Шигер заменя Данило Ихнатенко за Ференцварош.

57'
  • Хубав пробив на Недялков отляво, последва пас към Кешеру, който успява да стреля, но Дибус спасява.

55'
  • ГОЛ за Ференцварош! Лудогорец инкасира трето попадение в мача и до голяма степен губи надежди за класиране в следващата фаза! Токмак Нгуен нахлу по лявото крило, навлезе в наказателното поле и пробва техничен удар, топката рикошира в тялото на Горалски и влетя в мрежата на Ренан.

48'
  • Заучено изпълнение на корнер от страна на Лудогорец. В крайна сметка Жоржиньо стреля, но неточно.

47'
  • Клаудиу Кешеру заменя Якуб Швиерчок на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Корнер за Ференцварош след намеса на Козмин Моци.

45'
  • Далечен удар на Недялков, който обаче е твърде неточен.

39'
  • Жълт картон и за вратаря Денес Дибус.

28'
  • Жълт картон за Ловренчич.

28'
  • Уникален пропуск на Якуб Швиерчок от бялата точка! Полякът залага на технично изпълнение тип "Паненка" и пропуска наказателния удар. Вратарят Денес Дибус избива лекия удар в корнер.

28'
  • ДУЗПА за Лудогорец. Ловренчич събаря в наказателното поле Якуб Швиерчок и реферът посочва бялата точка.

28'
  • Нов шанс за Марселиньо, който този път решава да стреля по земя и за малко не успява да изненада вратаря Дибус.

27'
  • Жълт картон за Ихнатенко, който спира непозволено Чибота пред наказателното поле на Ференцварош.

26'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Георги Терзиев намалява резултата за Лудогорец. Бранителят стреля точно с глава след центриране от корнер.

24'
  • ГОЛ за Ференцварош! След груба грешка в отбраната на Лудогорец, Козмин Моци и Антон Неделяков не се разбраха и позволиха на Зубков да открадне топката и да намери Шкварка в наказателното поле, кокто от малък ъгъл успя да стреля и да прокара топката между Терзиев и вратаря Ренан за 2:0!

21'
  • Великолепен шанс за Лудогорец! Марселиньо се нагърби с изпълнението на фаула, стреля, но за негов лош късмет удари десния страниченс тълб.

20'
  • Блажич фаулира Швиерчок на границата на наказателното поле. Добра възможност за Лудогорец!

19'
  • ГОЛ за Ференцварош! Гостите повеждат в резултата след гол на Игор Харатин. Футболистът на Ференцварош бе оставен абсолютно непокрит на далечната греда след центриране от корнер и с глава успя да насочи топката в делечния ъгъл на вратата. Така общият резултат в сблъсъка е вече 3:1 в полза на унгарците.

17'
  • Опасна атака на Ференцварош. Тамаш Пришкин е изведен в наказателното поле на Лудогорец, където Антон Недялков обаче показва класа и отнема топката на нападателя.

16'
  • Засада на Жоржиньо, която обаче е доста спорна.

12'
  • В първите минути играта се води предимно в центъра на терена. Дварта тима трудно стигат до опасни ситуации пред двамата вратари.

10'
  • Опасност пред вратата на Лудогорец още в първата минута на мача. След центриране от фаул, Харатин стреля с глава, но над вратата.