• 42’ Оливие Жиру
  • 87’ Месут Йозил
  • Край на мача

90+3'
  • Разбъркване в наказателното поле след корнера, но никой от българския тим не успя да засече добре топката и да стреля.

90+2'
  • Минев центрира в наказателното поле, последва хаотично изчистване и ъглов удар.

90+2'
  • Алекс Иуоби замени Алексис Санчес в състава на Арсенал.

90'
  • Гениален гол на Месут Йозил за Арсенал! Йозил бе изведен чудесно и преодолявайки половината защита на Лудогорец вкара за 3:2 за гостите!

87'
  • Мохамед Елнени замени Гранит Джака в състава на Арсенал.

87'
  • Топка зад гърба на защитата изведе Месут Йозил, но атаката е спряна заради засада.

86'
  • Подаване към Окслейд-Чембърлейн. Той опита да намери Оливие Жиру, но неуспешно.

86'
  • Йордан Минев центрира в наказателното поле на Арсенал, но Оспина улови.

84'
  • Върджил Мисиджан заменя Клаудиу Кешеру в състава на Лудогорец.

80'
  • Месут Йозил изпълнява пряк свободен удар. В наказателното поле Козмин Моци остана да лежи след разбъркването.

79'
  • Арън Рамзи напуска, а на негово място влиза Окслейд-Чембърлейн в състава на Арсенал.

75'
  • Светослав Дяков е фаулира от Алексис Санчес.

74'
  • Прецизна намеса на Милан Борян, след като Алексис Санчес можеше да овладее и да стреля в наказателното поле на Лудогорец.

73'
  • Топка за Кешеру, влезе от ляво по атаката и пусна към Джонатан Кафу, който обаче стреля високо над вратата на Давид Оспина.

72'
  • Жълт картон и за Карл Дженкинсън за нарушение срещу футболист на Лудогорец.

70'
  • Жълт картон за Гранит Джака за груб фаул срещу Марселиньо.

67'
  • Остро центриране на Рамзи в наказателното поле на Лудогорец, но без сериозна опасност.

66'
  • Марселиньо отправи страхотно извеждащо подаване зад защитата на Арсенал към Вандерсон. Но стражът на гостите отново се намеси.

65'
  • Страхотна контраатака за Лудогорец. Шанс за Вандерсон, но Оспина спаси!

63'
  • Ударът на Санчес обаче е право в стената и следва корнер.

63'
  • Пряк свободен удар за Арсенал. Сериозно изпитание пред Милан Борян.

62'
  • Жълт картон за Франсис Коклен от Арсенал.

60'
  • Извеждащ пас към Кафу, но той е в положение на засада.

55'
  • Далечен удар на Марселиньо, но ударът му бе блокиран от играч на Арсенал.

52'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Гол за Арсенал! 2:2! Рамзи центрира в наказателното поле на Лудогорец, където Жиру стреля с глава и изпрати топката във вратата на Борян.

42'
  • Йордан Минев получи жълт картон.

38'
  • Далечен удар на Санчес, който не е точен и топката излезе в аут.

36'
  • Гибс се опита да центрира, но Минев го затвори и изчисти топката в корнер, след който не се получи нищо опасно.

36'
  • Напрежение в наказателното поле на Арсенал, но Жиру успя да изчисти топката.

31'
  • Дълъг пас към Рамзи, но Борян излезе и улови топката.

29'
  • Алексис Санчес потърси с дълго подаване Жиру, но Моци успя да го блокира и да избие топката в корнер, след който не се получи нищо опасно.

27'
  • Гол за Арсенал! 1:2! Месут Йозил центрира в наказателното поле на Лудогорец, където Гранит Джака бе оставен непокрит и с премерен удар изпрати топката в левия ъгъл на вратата на Борян.

20'
  • Дженкинсън фаулира Кешеру, но съдията подмина ситуацията, която бе на границата на наказателното поле на Арсенал.

18'
  • Гооооооол за Лудогорец! 2:0! Много хубав дълъг пас към Кафу, който навлезе в наказателното поле на Арсенал, финтира защитник и подаде към Клаудиу Кешеру, който отблизо разстреля Оспина!

15'
  • Гоооол за Лудогорец! 1:0! Вандерсон центрира от фаул в наказателното поле на Арсенал, където Джонатан Кафу бе изпуснат и успя да засече топката и да я изпрати във вратата на Оспина.

12'
  • Пас към Жиру, но той е в положение на засада.

10'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Арсенал, но Оспина сигурно улови топката.

10'
  • Алексис Санчес подаде към Месут Йозил, който изскочи сам срещу Борян, но германецът стреля слабо и вратарят спаси без особени проблеми.