FT

0 : 2

• 11’ (а.г.) Родни Браун
  • 65’ Якуб Швиерчок
  • КРАЙ НА МАЧА - 2:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ И КЛАСИРАНЕ С ОБЩ РЕЗУЛТАТ 9:0 СРЕЩУ КРУСЕЙДЪРС.

90+4'
  • Джейми Глакин влезе на мястото на Рос Кларк.

80'
  • Напрежение след корнер в наказателното поле на Лудогорец. Последваха още два за домакините, накрая българският тим изчисти.

80'
  • Димо Бакалов се появи на мястото на Швиерчок.

78'
  • Георги Терзиев получи жълт картон.

77'
  • Джоди Лукоки получи жълт картон.

76'
  • Силен удар на Антон Недялков отляво, вратарят на домакините отрази.

75'
  • Къшли затрудни Хорхе Броун, който направи първото си спасяване.

72'
  • Шон О`Нийл с несигурна намеса, Швиерчок не успя да вкара втори гол.

71'
  • Антон Недялков прави официален дебют за Лудогорец, смени Натанаел.

70'
  • Деклан Кадел смени Филип Лоури

66'
  • ГО-ОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:2! С добре насочен удар от дъгата пред наказателното поле Швиерчок вкара втория гол за Лудогорец.

65'
  • Топката отново попадна във вратата на Крусейдърс след удар на северноирландец, но преди това бе маркирана засада.

61'
  • Цветомир Панов влезе на мястото на Сисиньо.

60'
  • След корнера отново Форстайт с глава намери напречната греда на лудогорската врата.

56'
  • Форсайт засече с глава центриране от фаул, но топката след удара му излезе в корнер.

55'
  • Марселиньо и Лукоки общо на три пъти отблизо имаха възможност да вкарат втори гол, но пропуснаха след страхотните карамболи.

49'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ЛУДОГОРЕЦ ВОДИ С 1:0.

45+1'
  • Жълт картон за Дейвид Къшли.

45+1'
  • Лудогорец без особено напрежение контролира играта, но ударите на  Швеиерчок, Сисиньо и Дяков бяха разсеяни.

41'
  • Принудителна смяна в Крусейдърс. Джордан Оуенс излезе, сменен от Дейвид Къшли.

32'
  • Георги Терзиев с глава можеше да порази вратата на Крусейдърс, но вратарят Шон О`Нийл спаси.

28'
  • Играта продължава в спокойно темпо, Лудогорец с лекота контролира играта.

25'
  • Гредата спаси вратата на Крусейдърс от втори гол след удар на Лукоки.

12'
  • ГО-ОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ 0:1! Всъщност Родни Браун си вкара нелеп автогол, след като стори същото и в първия мач. Защитникът се опита да пресече дълъг пас, но изпрати топката над вратаря си.