• 66’ T. Muller
  • 79’ R. Lewandowski
  • 88’ R. Lewandowski
  • Край на мача

• ГОЛ ЗА БАЙЕРН - 5:0! Левандовски бе точен за втори път. Томас Мюлер бе оставен да получи отдясно със смущаващо спокойствие от защитата на Бешикташ. Германецът веднага даде прострелен пас по тревата, а Лева беше налице при далечната греда, за да опъне мрежата.

• R. Lewandowski отбеляза гол

88'
  • Страхотно спасяване на Фабри! Вратарят на Бешикташ спаси сигурен гол, след като Хави Мартинес шутира свирепо от границата на наказателното поле.

86'
  • ГОЛ ЗА БАЙЕРН - 4:0! Левандовски също се разписа. Матс Хумелс има главната заслуга с хубав пробив към вратата и още по-добър шут от 21-22 метра. Този път Фабри като че закъсня с реакцията си и само парира, с което остави на Левандовски много удобна възможност за добавка.

79'
  • ГОЛ ЗА БАЙЕРН - 3:0! Мюлер до голяма степен обезсмисля реванша. Робен тръгна напред отдясно и комбинира с намиращия се до тъчлинията Йосуа Кимих. Той стигна до аутлинията и центрира прострелно към близката греда, където Мюлер дебнеше и от упор разстреля вратаря Фабри.

• T. Muller отбеляза гол

66'
  • Pepe получи картон

62'
  • ГОЛ ЗА БАЙЕРН - 2:0! Страхотна атака на домакините, при която Мюлер изведе Левандовски отдясно в наказателното поле, а полякът хитро върна към точката на дузпата. Там Коман изникна в точния миг и беше безпощаден с шут в долния десен ъгъл.

• K. Coman отбеляза гол

53'
  • ГРЕДА ЗА БАЙЕРН! Левандовски сам си изработи фаул в дъгата, точно пред границата на пеналта. Полякът се зае да го изпълни и шутира страхотно към горния ляв ъгъл. За свое нещастие ударът му разтресе страничната греда.

50'
  • Ъглов удар за Байерн отдясно по атаката. Робен центрира към далечната греда, където Хумелс се извиси и нанесе параболичен изстрел с глава, който кацна върху мрежата зад напречната греда.

48'
  • Начало на второ полувреме

• Край на първо полувреме

• ГОЛ ЗА БАЙЕРН - 1:0! Томас Мюлер демонстрира характерния си голов инстинкт. Коман развъртя сериозно Адриано Корея отляво по атаката, нахлу в пеналта към аутлинията и центрира по тревата. Алаба направи неуспешен опит за шут от движение, като все пак придвижи топката към Мюлер, а той във вратарското поле я прокара между краката на Фабри.

43'
  • Вдъхновяващ Рикардо Куарешма! Португалският ветеран овладя дълъг пас отдясно по атаката и тръгна смело напред. Останал ек на ек срещу Хумелс той се подигра с германския национал и след няколко финта нахлу в наказателното поле. Останал без подкрепа от съотборниците, Куарешма се видя принуден да стреля от малък ъгъл и това улесни работата на Улрайх.

39'
  • R. Lewandowski получи картон

38'
  • R. Quaresma получи картон

33'
  • Изящно спасяване от Фабри! Хави Мартинес догони една отбита след изпълнение на корнер топка и моментално я върна в пеналта на Бешикташ с центриране. Хумелс спечели двубоя с пазача си и стреля с глава от около 6-7 метра. Фабри показа страхотен рефлекс и изби с една ръка над гредата.

30'
  • Убийствен пропуск на Вагнер Лов! Само секунди след изгонването на Домагой Вида бразилският нападател открадна топката от Хави Мартинес в половината на Байерн и се втурна напред. Опитният голаджия направи за смях и изпречилия му се Матс Хумелс, за да се провали останал очи в очи срещу вратаря. Шутът с външен фалц на Вагнер Лов прелетя високо и встрани от целта.

19'
  • Хамес Родригес не бе никак далеч да отбележи последвалия пряк свободен удар. Колумбиецът изпълни технично над стената, а Фабри само изгледа как топката премина на сантиметри покрай лявата му сгобка.

17'
  • ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ДОМАГОЙ ВИДА! Изключителна груба грешка на капитана Хътчинсън, който върна назад към хърватския защитник, без да осъзнае къде се намира Роберт Левандовски. Полякът пое и тръгна да се откъсва сам срещу вратаря, затова Вида го посече насред дъгата. Реферът Овидиу Хацеган нямаше как да пожали бранителя след подобна намеса.

• D. Vida получи картон

16'
  • Страхотна намеса на Фабри! Кингсли Коман овладя топката отляво и тръгна успоредно по границата на наказателното поле. Още при първата пролука за изстрел французинът шутира към долния ляв ъгъл и предизвика добро спасяване от вратаря на Бешикташ.

9'
  • Първи зачатък на голов шанс. Дейвид Алаба от Байерн напредна отляво и центрира фалцово към зоната около точката на дузпата. Томас Мюлер демонстрира чуден отскок и пробва изстрел с глава, който премина на най-малко метър встрани от левия стълб.

6'
  • Начало на мача

• "Фусбал Арена" в Мюнхен ще приеме първият двубой между съперниците, а за главен съдия бе определен румънецът Овидиу Хацеган.

• Стартовият състав на Бешикташ:

Бешикташ (4-2-3-1): Фабри Рамирес – Адриано Корея, Пепе, Домагой Вида, Джанер Еркин – Гари Медел, Атиба Хътчинсън /к/ - Рикардо Куарешма, Андерсон Талиска, Райън Бабел – Вагнер Лав

​Треньор: Шенол Гюнеш

• Стартовият състав на Байерн Мюнхен:

Байерн (4-1-4-1): Свен Улрайх – Йосуа Кимих, Джером Боатенг, Матс Хумелс, Дейвид Алаба – Хави Мартинес  – Томас Мюлер /к/, Артуро Видал, Хамес Родригес, Кингсли  Коман – Роберт Левандовски

​Треньор: Юп Хайнкес