• Вандерсон изравни резултата при дузпите - 1:1.

• Балтанов изпълнява първата дузпа за Ботев. Бележи!

90+11'
  • Марселиньо изпълнява първата дузпа, Кайзер спаси

90+11'
  • Двата тима ще трябва да определят новия носител на Суперкупата след изпълнения на дузпи след равенство в редовното време - 1:1.

90+6'
  • Пряк свободен удар за Ботев, след изпълнението му последва нарушение на Балтанов в атака.

90+5'
  • Пет минути е добавеното време на срещата.

90+1'
  • Факла на терена прекъсна мача за около минута

88'
  • Тодор Неделев излиза, влиза Алваро Юлиано като последна смяна в Ботев.

85'
  • Тодор Неделев получи схващане и се наложи да напусне терена на носилка.

84'
  • Лазар Марин има нужда от лекарска помощ

81'
  • Марселиньо от изгодно положение прати топката над вратата.

78'
  • Нова смяна в Лудогорец. Кешеру излиза, Кишада влиза.

77'
  • Крум Стоянов и Пластун се сблъскаха в наказателното поле, но нямаше дузпа

76'
  • Смяна в отбора на Лудогорец. На мястото на Мисиджан влиза Жоао Пауло.

73'
  • Шут на Крум Стоянов мина встрани от вратата на Лудогорец.

72'
  • Меледже спъна Мисиджан и получи жълт картон.

69'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му отбраната на Ботев се справи.

68'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му последва удар от вратата.

62'
  • Смяна в Ботев. Юсеин излиза, влиза Крум Стоянов

61'
  • Жълт картон за Дяков

60'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му Дяков наруши правилата срещу Димов.

59'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. След изпълнението му отбраната на Ботев се справи.

59'
  • Панов центрира отлично, Виана игра с глава, но кълбото излезе в аут.

57'
  • Пряк свободен удар за Ботев след нарушение срещу Виана. Неделев отново е зад топката, а ударът му мина над гредата.

54'
  • Моци с далечен удар пробва да намери вратата на Кайзер, но кълбото излетя далеч над вратата.

52'
  • Кешеру продължи с гърди към Вандерсон при опасна атака на Лудогорец и за него не остана нищо друго освен да накаже Кайзер.

47'
  • Смяна в Ботев. Излиза Тасев, влиза Меледже Омнебес

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Анисе стреля, а след като кълбото се удари в Кешеру тресна гредата.

45+2'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Пластун стреля над гредата, но топката се е ударила във футболист на Ботев и последна корнер за Лудогорец.

45'
  • Корнер за Лудогорец, атаката на шампионите не сполучи.

41'
  • Кешеру не успя да изравни резултата от няколко метра

40'
  • Бризола получи жълт картон

39'
  • Бризола и Натанаел се сдърпаха около страничната линия и получиха жълти картони.

38'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Вандерсон центрира в наказателното поле, Кешеру не намери целта.

36'
  • Анисе от малък ъгъл нацели гредата

30'
  • Марселиньо нацели гредата зад вратата на Кайзер

29'
  • Мисиджан падна в наказателното поле на Ботев след сблъсък с Юсеин, но дузпа не беше отсъдена

27'
  • Жълт картон за Кешеру

25'
  • Лудогорец опитва да се върне бързо в мача и реди атака след атака към вратата на Ботев, но гол не идва

• Пряк свободен удар за Ботев след нарушение на Дяков срещу Тасев. Зад топката застана Неделев и от 25 метра я прати във вратата на Броун.

16'
  • Пламен Димов получи жълт картон за нарушение срещу Анисе

13'
  • Хубав удар на Марин от далечно разстояние, Броун беше на ниво

10'
  • Неделев центрира добре от дясното крило, но Сисиньо изпревари нахлуващия в наказателното поле Тони Тасев.

8'
  • Виана падна в наказателното поле на Лудогорец след сблъсък с Пластун, но успя да продължи играта.

7'
  • Марселиньо е в положение на засада при опасна атака на Лудогорец

6'
  • Тони Тасев се опита да затрудни Броун, но атаката на Ботев не сполучи

2'
  • Начало на двубоя за Суперкупата на България между тимовете на Лудогорец и Ботев. Емоционален старт с химна на Република България. Ботев тръгва от центъра.

• Стадион: Стадион Лазур
    Рефер: Станислав Тодоров
    Излъчва: Diema Sport