2 : 1

• 45+6’ (д) Салман Алфараж
  • 94+5’ Салем Алдаусари
  • 22’ Мохамед Салах
  • ГОЛ ЗА САУДИТСКА АРАБИЯ - 2:1. Салем Алдаусари отблизо донесе победата за саудитите.

94+5'
  • КРАЙ НА МАЧА - ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА С 2:1 ЗА САУДИТСКА АРАБИЯ СРЕЩУ ЕГИПЕТ

90+5'
  • Хюсеин Алмокахуи отправи техничен удар, но над вратата на Египет, но бе в неотсъдена засада.

87'
  • Жълт картон за Фатхи от Египет.

85'
  • Египтянинът Алдаусари излезе сам срещу вратаря на саудитите, но стреля несериозно и Алмосаилем отрази. Но после бе отсъдена засада.

84'
  • Кахраба смени Трезеге в тима на Египет.

80'
  • Алмууалад отстъпи мястото си на Алшехри.

79'
  • Натиск в последните минути за Египет, довел до два поредни корнера.

77'
  • Ел Хадари изби чудесен удар с глава на саудитски нападател. Направи го и втори път.

69'
  • Муханад Асири смени Хатан Бахбир в тима на саудитите.

65'
  • Рамадан Собхи смени Маруан Мохсен в тима на Египет.

64'
  • Саудитите водят изцяло играта през второто полувреме, но ударите им са разсеяни. Египтяните сякаш нямат желание за игра.

62'
  • Бахбир със силен шут от воле изпрати топката над вратата на Египет.

54'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Уарда смени Саид в тима на Египет.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:1.

45+11'
  • Али Габр получи жълт картон.

45+7'
  • ГОЛ ЗА САУДИТСКА АРАБИЯ - 1:1. Този път Салман Алфараж бе точен от дузпата и саудитите изравниха.

45+6'
  • Реферът Ролдан отсъжда втора дузпа за Саудитска Арабия, много пресилена. Прегледът с ВАР продължи дузпа и съдията я потвърди.

45+2'
  • 45-годишният вратар Ел Хадари отрази удара на Алмууалад, топката се отби от гредата и не бе довкарана.

41'
  • Игра с ръка и дузпа в полза на Саудитска Арабия.

39'
  • Салман Алфараж беше на чиста позиция за Саудитска Арабия, но на пътя на топката се намери Хегази и той изби пред вратата си в корнер.

37'
  • Трезеге имаше добра възможност от чиста позиция да порази вратата на саудитите, но стреля над вратата.

33'
  • Салах отново излезе сам срещу вратаря. Имаше цялото време на света да реши как да го матира, но го направи несериозно и прати топката в аут.

24'
  • ГО ЗА ЕГИПЕТ - 0:1. Мохамед Салах бе изведен между двамата централни бранители на саудитите и с лекота прехвърли вратаря Алмосаилем и откри.