• Игало заменя Ихеаначо.

85'
  • Пропуск на Гилфи Сигурдсон от бялата точка! Полузащинтикът на Исландия не успя да уцели вратата, пращайки топката в аут.

83'
  • ДУЗПА ЗА ИСЛАНДИЯ! Финбогасон получава пас в наказателното поле, където Ебуехи действа неспокосано и рита исландеца в крака. Реферът първоначално посочи аут, но след използване на системата VAR коригира решението си и посочи бялата точка.

81'
  • ГОООООООЛ ЗА НИГЕРИЯ! Второ попадение на Ахмед Муса в мача. Той бе изведен с пас от дълбочина отляво, напредна мощно и надбяга бранител на Исландия, навлезе в наказателното поле, финтира вратаря и с лекотао реализира за 2:0.

75'
  • Греда за Нигерия. Ахмед Муса стреля от средна дистанция, топката среща напречната греда.

74'
  • Бьорн Сигурдарсон заменя Бьодварсон в тима на ИСландия.

71'
  • Ингасон заменя Рагнар Сигурдсон, който пострада при гола на Ахмед Муса.

65'
  • Пряк свободен удар за Исландия. Зад топката застава отново Сигурдсон, който този път вместо да стреля, реши да комбинира и сгреши. Вратарят Узохо лови топката.

63'
  • 59'
  • Силен далечен шут на Ндиди, който обаче е отразен от Халдорсон.

57'
  • Сигурдсон навлиза в наказателното поле, където е посрещнат от бранител на Нигерия. След единоборството топката среща ръката на защитника, а Сигурдсон претендира за дузпа. Реферът обаче е категоричен, че такава няма.

55'
  • Играта е спряна, за да се покаже медицинска помощ на Рагнар Сигурдсон, който бе ударен лощо с коляното в главата от Ахмед Муса след отбелязването на гола.

50'
  • ГОООООЛ за НИГЕРИЯ! Ихеаначо подаде към Моузес, който се понесе по дясното крило и центрира в наказателното поле. Ахмед Муса овладя топката и стреля мощно от въздуха, за да не остави никакви шансове на Ханес Тор Халдорсон за 1:0.

49'
  • Първи удар за Нигерия в мача! Етебо стреля по диагонала, но топката не затруднява вратаря на Исландия.

46'
  • Идову е заменен от Ебуехи в състава на Нигерия.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • 45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Страхотна възможност за Исландия. След центриране на Сигурдсон от фаул, топката стигна до Алфред Финбогасон в пеналта, който обаче не успя да отправи точен удар от няколко метра.

45+1'
  • Брайън Идову получава жълт картон.

45'
  • Отново Бярнасон тормози отбраната на Нигерия. Исландецът нахлу в наказателното поле, но този път вместо да шутира, реши да подава, но не намери свой съотборник, който да отправи удар.

42'
  • Ихеаначо центрира остро от фаул, но топката е изчистена в корнер.

38'
  • Нова атака за Исландия, която завършва с хубав удар на Бярнасон, но топката профучава над напречната греда.

33'
  • Два поредни корнера в полза на Исландия, но отбраната на "суперорлите" се справя и този път.

21'
  • Бярнасон пробва остро центриране, което се получи като удар, но Узохо успява да се намеси.

20'
  • Продължителна атака за Нигерия, който обаче така и не завършва с удар към вратата на Халдорсон. Ахмед Муса бе блокиран от бранителите на Исландия и не успя да стреля.

16'
  • 10'
  • Корнер в полза на Нигерия. След центрирането обаче не последва нищо интересно в наказателното поле на Исландия.

7'
  • Втора възможност за Исландия. Отново Гилфи Сигурдсон тромози вратаря на Нигерия с удар от границата на наказателното поле, но Узохо отново е на мястото си.

6'
  • Пряк свободен удар в полза на Исландия още в 3-ата минута на двубоя. Гилфи Сигурдсон стреля опасно, но Узохо избива в корнер.