• КРАЙ НА МАЧА - 3:0 ЗА ШВЕЦИЯ СРЕЩУ МЕКСИКО.

• Силен удар, но право в ръцете на шведския вратар.

• Жълт картон за Лустиг.

88'
  • Жълт картон за Лаюн.

86'
  • Мексиканските фенове на стадиона гледат повече мобилните си телефони и другия мач, защото единствената им надежда вече е корейците да устискат нулите срещу Германия.

83'
  • Голям пропуск за мексиканците. Чичарито с прострелен удар, а Карлос Вела не съумя да засече.

81'
  • ШВЕЦИЯ ПОВЕДЕ С 3:0. Едсон Алварес си вкара автогол при това с ръка.

74'
  • Чичарито отправи изстрел с глава, но над вратата на Швеция.

70'
  • Телин смени Берг в състава на

69'
  • Засега Швеция води в класирането в тази група, Мексико е втори, Германия трета.

65'
  • ГОЛ ЗА ШВЕЦИЯ - 0:2. Андреас Гранквист стреля безкомпромисно и изпрати топката в горния ъгъл .

62'
  • Дузпа за Швеция този път. Ектор Морено препъна Маркус Берг и този път е категоричен в решението си и без ВАР.

60'
  • Свенсон смени Ларсон в състава на Швеция, след като вторият получи контузия и бе изнесен на носилка..

57'
  • Нелош удар на Аугустинсон, но топката минава над гредата на мексиканската врата.

54'
  • Гуардадо отправи диагонален удар, но встрани от вратата на Швеция.

53'
  • ГОЛ ЗА ШВЕЦИЯ - 0:1. Топката с малко късмет стигна до Аугустинсон и той отблизо порази Очоа. Шведите поведоха.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+2'
  • Нова добра атака и удар на Маркус Берг, но топката намери външната страна на мрежата.

45+2'
  • Лаюн отправи немного силен удар към вратата на Швеция,

45'
  • Карлос Вела отново получи добра възможност за обстрелване на вратата на Швеция, но стреля над вратата.

38'
  • След изпълнения корнер Маркус Берг отново стреля към вратата на Мексико и вратарят Очоа отново изби в корнер.

31'
  • Чичарито пое топката с ръка в наказателното поле на Мексико. След това корнер за скандинавците. Ще има преглеждане с ВАР на ситуацията. Реферът решава, че дузпа няма. Шведският треньор протестира остро, но аржентинският съдия реши така.

28'
  • Себастиан Ларсон с грубо влизане, само жълт картон за шведа.

25'
  • Сега пък пропуск на Емил Форсберг, изпрати топката от чиста позиция над вратата на Мексико.

18'
  • Карлос Вела от границата на пеналта имаше чиста визия към вратата на Швеция, но техничният му удар не намери целта.

16'
  • След центриране от корнер Гранквист спечели високата топка, продължи я и със задна ножица отблизо Берг не успя да намери вратата на Мексико за малко.