FT

1 : 1

• 90+4’ (д) Карим Ансарифард
  • 45’ Рикардо Куарешма
  • КРАЙ НА МАЧА - ПОРТУГАЛИЯ И ИРАН ЗАВЪРШИХА 1:1. Португалците се класират и ще срещнат Уругвай на осминафиналите, а Иран отпада, но след много добро представяне.

90+9'
  • Гедеш смени Андре Силва в състава на Португалия.

90+6'
  • Невероятен пропуск на Тареми за Иран - от чиста позиция във външната страна на мрежата!

90+5'
  • ГОЛ ЗА ИРАН - 1:1. Карим Ансарифард бе безкомпромисен от дузпата.

90+4'
  • Топката срещна ръката на Седрик в пеналта ан Португалия. Ударът бе отблизо. Дали ще има преглед с ВАР? Ще има дузпа за Иран.

90+1'
  • Моутиньо смени Жоао Марио в състава на Португалия.

84'
  • Преглеждат с ВАР вероятен удар с ръка срещу иранец на Кристиано Роналдо. Жълт картон за звездата, посягане и лек удар имаше, но не беше за червен.

83'
  • Претенция за дузпа на Иран. Човек от щаба на Иран бе изгонен от съдията, защото искаше преглеждане с ВАР.

76'
  • Хубав удар на Годос изпраща топката на сантиметри от гредата на португалската врата.

72'
  • Годос влезе на мястото на Джаханабхш

71'
  • Бернардо Силва влезе на мястото на Куарешма.

70'
  • Жълт картон за Рикардо Куарешма.

65'
  • Добра намеса на Пепе в защита, избива топката в корнер за Иран.

58'
  • Мохамади смени Сафи в състава на Иран.

57'
  • Азмун получи жълт картон.

55'
  • Сафи получи жълт картон.

54'
  • Вратарят на Иран спаси удара на Роналдо от бялата точка.

53'
  • Роналдо падна в наказателното поле, сякаш той направи движението и скъси дистанцията за контакт с иранския защитник. След прегледа с ВАР съдията даде дузпа за Португалия.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ПОРТУГАЛИЯ.

45+3'
  • ГОЛ ЗА ПОРТУГАЛИЯ - 0:1. Великолепен гол с външен фалц от 25 метра и Рикардо Куарешма ликува.

45'
  • Далечен удар на Роналдо, след лек рикошет топката отива в ръцете на вратаря Бейранванд.

40'
  • Фаул за Иран, след удар с глава Руй Патрисио улови топката.

34'
  • Рафаел от Португалия получи жълт картон.

32'
  • Очаквано португалците основно нападат, а иранците се бранят, но азиатският отбор не пропуска да контраатакува.

26'
  • Изстрел от фаул на Рамин Резаян изпрати топката малко встрани от вратата на Португалия.

22'
  • Роналдо получи правото да изпълни пряк свободен удар, топката бе отклонена от стената в корнер за Португалия.

16'
  • Вратарят Бейраванд изпусна нелепо една лека топка, центрирана отдясно, но нямаше кой да я вкара във вратата на Иран.