• Крамарич изравни, Шмайхел протестира, но дузпата бе зачетена като гол - 2:2.

• БОМБА НА КЯЕР, 2:1 ЗА ДАНИЯ

120+1'
  • Шмайхел спаси и дузпата, бита от Бадел, остава 1:1.

120+1'
  • Кристиян Ериксен пропусна първата дузпа, Субашич спаси, а после и гредата помогна на хърватите, остава 1:1.

120+1'
  • КРАЙ НА 120-ТЕ МИНУТИ - 1:1, СЛЕДВАТ ДУЗПИ!

120+1'
  • Шмайхел обаче спаси дузпата на Модрич. Дания оцеля!

116'
  • Ребич се измъкна сам срещу вратаря, Матиас Йоргенсен го повали и съдията посочи дузпа. Жълт картон за провиниля се.

114'
  • След поредния дълъг тъч на Кнудсен топката попадна у Николай Йоргенсен, но топката бе изпратена в аут.

113'
  • Милан Бадел смени Манджукич в хърватския тим.

108'
  • Опасен изстрел на Пионе Систо, но малко встрани от хърватската врата.

107'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ - БЕЗ ПРОМЯНА, 1:1.

105+1'
  • Пионе Систо смени Брейтуейт в тимана Дания.

105'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ.

105'
  • Два поредни корнера пред датската врата.

103'
  • Хубав далечен удар на Ласе Шьоне, но встрани от хърватската врата.

98'
  • Крон-Дели смени Дилейни в тима на Дания.

97'
  • Крамарич смени Перишич в състава на хърватите.

96'
  • Датчаните започнаха много агресивно продълженията, напрежението е пред хърватската врата.

94'
  • КРАЙ НА РЕДОВНИТЕ 90 МИНУТИ - 1:1. ОЧАКВАТ НИ ПРОДЪЛЖЕНИЯ.

90+3'
  • След корнер Брейтвейт намери топката от воле, но топката не намери вратата на хърватите.

90+3'
  • Ракитич стреля от средна дистанция, но топката мина на метър встрани от датската врата.

90+1'
  • НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ.

90'

90'
  • Три минути добавено време на редовното, вървим към продължения.

90'
  • Продължителна атака на "шахматистите". Ребич създаде големи проблеми по фланга на Кнудсен, но в крайна сметка Хърватия спечели само корнер от ситуацията.

86'
  • Матео Ковачич има сериозни проблеми с рамото, но ще продължи да играе.

82'
  • Пиварич смени Стринич в тима на Хърватия.

80'
  • Анте Ребич стреля отдалеч, но намери ръцете на Каспер Шмайхел.

77'
  • Николай Йоргенсен шутира от пеналта, но право в ръцете на Субашич.

72'
  • Ковачич смени Брозович в тима на Хърватия.

71'
  • Николай Йоргенсен смени Андреас корнелиус на върха на датската атака.

66'
  • Датчаните играят малко по-добре от хърватите след почивката, но и двата отбора са по-скоро предпазливи.

63'
  • Ласе Шьоне смени Андреас Кристенсен

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:1.

45+2'
  • Оказват медицинска помощ на Манджукич.

45'
  • Ракитич се опита да разтревожи Шмайхел, но датският вратар улови лесно топката.

44'
  • Ериксен центрира топката, а тя се удари в сглобката на хърватската врата и излезе в аут.

42'
  • Центриране от фаул за хърватите, но Ловрен не успя да засече с глава.

38'
  • След бързата размяна на голове хърватите са по-активни, но датчаните дебнат всяка възможност за контри.

33'
  • На три пъти хърватите обстрелваха Шмайхел, първите удара бяха отразени от вратаря на Дания, а третият изпрати топката в аут.

29'
  • Брейтуейт бе изведен в чиста позиция, но вратарят Субашич излезе и блокира удара му.

27'
  • Манджукич падна в пеналта на Дания и претендира за дузпа, но реферът Питана не бе на това мнение.

20'
  • Фаул за Хърватия, малко пред пеналта на Дания. Перишич стреля, но намери стената и топката излезе в корнер.

11'
  • ГОЛ ЗА ХЪРВАТИЯ - 1:1. Топката се разигра като на флипер и попадна у Марио Манджукич, който изравни.

4'
  • ГОЛ ЗА ДАНИЯ 0:1. След изпълнение на тъч настана разбъркване в пеналта на Хърватия и Матиас Йоргенсен даде аванс за датчаните. Голът е записан в 57-ата секунда.