• 20’ Филипе Коутиньо
  • 50’ Стивън Цубер
  • Край на мача! Бразилия стъпи накриво срещу Швейцария.

90+7'
  • Бразилия изпусна още един шанс. Неймар центрира от пряк свободен удар, но в последния момент топката беше избита от Фабиан Шер, след като преди това Фирмино беше стрелял от чиста позиция.

90+6'
  • Добавеното време на двубоя е пет минути.

90+3'
  • Нов страшен пропуск на Бразилия! Жоао Миранда беше оставен необезпокояван да стреля от около 13-14 метра, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

90+2'
  • Нов страхотен пропуск на Бразилия. Неймар центрира от пряк свободен удар, Фабиан Шер изпусна Роберто Фирмино, който разстреля с глава Ян Зомер. Стражът обаче изби и спаси сигурен гол.

90+1'
  • Най-чистата възможност за Бразилия в тези минути. Центриране от фланга намери Неймар непокрит в наказателното поле, но ударът му с глава беше право във вратаря Ян Зомер.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза контузеният Лихтщайнер, влиза Михаел Ланг.

87'
  • Капитанът на Швейцария Щефан Лихтщайнер се схвана и не можа да продължи мача.

86'
  • Удар на Фирмино от малък ъгъл, топката опасно лети над вратата. Хубаво изпълнение на бразилеца.

82'
  • Смяна и за Швейцария. Излиза Харис Сеферович, влиза Бреел Емболо.

80'
  • Последна смяна за Бразилия. Излиза Габриел Жезус, влиза Роберто Фирмино.

79'
  • Несериозен удар от дистанция на Неймар, Зомер лови.

78'
  • Удар от 25 метра на Фернандиньо, топката лети над вратата.

76'
  • Бразилия и Габриел Жезус искат дузпа! Мануел Аканджи държеше леко своя съперник в наказателното поле, но пък и бразилецът "пресоли манджата", като се хвърли на земята като подкосен. Реферът очаквано не посочи бялата точка.

74'
  • Удар на Блерим Джемайли от границата на наказателното поле, но топката лети леко право в ръцете на Алисон.

73'
  • Първа смяна за Швейцария. Излиза Валон Бехрами, влиза Денис Закария.

70'
  • Филипе Коутиньо се озова на страхотна позиция отляво в наказателното поле, но този път фалцовият му удар мина встрани от вратата.

70'
  • Жълт картон и за Валон Бехрами за груб фаул срещу Неймар.

68'
  • Втора смяна за Бразилия. Излиза Паулиньо, влиза Ренато Аугусто.

67'
  • Удар на Фернандиньо от дистанция, топката е изчистена в корнер.

66'
  • Фабиан Шер получава жълт картон за задържане спрямо Неймар.

65'
  • Първа смяна в мача. Излиза Каземиро, влиза Фернандиньо.

60'
  • Хубава атака на Бразилия завърши с пас към Неймар в наказателното поле и удар на нападателя от малък ъгъл. Топката беше изчистена в корнер, а Неймар притесни всички, защото започна да накуцва.

58'
  • Валон Бехрами се хвана за коляното след една борба за топката с Габриел Жезус. Лекарският екип обаче го вдигна на крака.

55'
  • Швейцария изравни, сякаш от нищото. След центриране от корнер Стивън Цубер беше изпуснат във вратарското поле и с глава от близка дистанция прониза Алисон. Това беше първият точен удар на европейците в мача. Останаха съмнения, че голмайсторът е избутал Жоао Миранда в борбата за позиция, но реферите не се допитаха до ВАР и голът си беше признат.

50'
  • Каземиро става първият играч на Бразилия с жълт картон за груб фаул в центъра.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача! Бразилия води с 1:0.

45+3'
  • Тиаго Силва засече с глава на близката греда едно центриране от корнер,но топката прелетя малко над вратата.

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

45+1'
  • Отново Швейцария владее повече топката, но идеите в предни позиции липсват.

37'
  • Нов пропуск на бразилците. След центриране на Неймар от корнер Габриел Жезус беше изпуснат от защитата и стреля опасно с глава, но топката мина всрани от вратата. Паулиньо не успя да я засече в мрежата от близка дистанция.

34'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за капитана на Швейцария Щефан Лихтщайнер за фаул срещу Неймар.

32'
  • Швейцарците имат инициативата след гола в мрежата си, но така и не организират опасни атаки.

30'
  • Какъв гол на Филипе Коутиньо! Марсело центрира в наказателното поле, Фабиан Шер изчисти, но право на крака на звездата на Барселона на границата на наказателното поле, леко вляво от целта. Ударът на бразилеца беше с убийствен фалц в далечния ъгъл на вратаря и с помощта на гредата топката се оплете в мрежата за 1:0!

20'
  • Хубав пробив на Габриел Жезус, но опасното му центриране в наказателното поле беше спасено от Зомер.

17'
  • Груб фаул на Валон Бехрами срещу Неймар, но за щастие не се стигна до контузия.

15'
  • Невероятен пропуск на Бразилия! След успоредно центриране на голлинията на Неймар, Фабиан Шер се размина и не успя да изчисти топката. Тя стигна до Паулиньо във вратарското поле, но ударът му мина на 5-6 сантиметра от страничната греда. Какъв пропуск само!

12'
  • Опасно центриране на Уилиан успоредно на голлинията, но нямаше кой да засече топката в мрежата.

6'
  • Първа интересна атака в мача и тя е за Швейцария. След центриране на Джердан Шакири от задна позиция се включи Блерим Джемайли, но ударът му от воле мина над вратата.