• 90+2’ Филипе Коутиньо
  • 90+8’ Неймар
  • КРАЙ НА МАЧА - 2:0 ЗА БРАЗИЛИЯ СРЕЩУ КОСТА РИКА.

90+9'
  • ГОЛ ЗА БРАЗИЛИЯ - 2:0. Неймар получи от Дъглас Коста и вкара в 7-ата добавена минута.

90+8'
  • Фирмино отблизо след пас на Коутиньо не съумя да намери вратата на Коста Рика.

90+4'
  • Фернандиньо смени Жезус в състава на Бразилия.

90+3'
  • ГОЛ ЗА БРАЗИЛИЯ - 1:0. В първата добавена минута Филипе Коутиньо отбеляза за Бразилия.

90+2'
  • Шест точки добавено време на мача.

90'
  • Играта е спряна. Двама костариканци лежат на тревата, превивайки се, бавят времето.

88'
  • Навас спаси рутинно удара по трева на Каземиро.

87'
  • Джони Акоста получи жълт картон.

85'
  • Елцин Техеда смени смени Давид Гусман в тима на Коста Рика.

83'
  • Жълт картон и за Коутиньо

82'
  • Жълт картон на Неймар

81'
  • Кайпърс отсъжда дузпа, за задържане на Неймар. Но после след преглеждане с ВАР отмени дузпата

78'
  • Франсиско Гамбоа напусна терена, сменен от Франсиско Калво в състава на Коста Рика.

75'
  • Неймар получи на чиста позиция за стрелба, но изпрати топката над вратата на Коста Рика.

72'
  • Фирмино сменя Паулиньо в състава на Бразилия.

68'
  • Разбъркване пред вратата на Бразилия, топката се задържа пред голлинията, но костариканците не успяха да се възползват.

68'
  • Шут на Коутиньо, но право в ръцете на Навас.

58'
  • Паулиньо центрира по земя за Неймар, ударът му обаче бе избит в корнер от Навас.

56'
  • Боланьос смени Уреня в състава на Коста Рика.

54'
  • Първо Жезус уцели гредата, а после и Навас се намеси блестящо и изби.

50'
  • Голямо разбъркване пред вратата на Навас, той се справи на два пъти, а накрая бе фаулиран.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • Дъглас Коста смени Уилиан в състава на Бразилия.

46'
  • 0:0 СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Много организирана игра на Коста Рика и Бразилия се мъчи сериозно.

45+1'
  • Марсело отправи първия точен удар в мача, чак сега, топката е уловена от Навас.

41'
  • Натискът на Бразилия се усилва, засега обаче липсват ударите.

31'
  • Неймар излиза срещу Навас, вратарят отрази.

27'
  • Топката е във вратата на Коста Рика, но Габриел Жезус е в засада.

26'
  • Нов фаул срещу Неймар и пак той центрира, но право в ръцете на Навас.

18'
  • Поредно центриране от фаул на Неймар, но отново защитата на Коста Рика се справи.

17'
  • Неймар бе съборен на земята от съперник, но се изправи.

15'
  • Голям пропуск за Коста Рика. Гамбоа намери Борхес, но той не уцели вратата на Бразилия.

13'
  • Каземиро получава медицинска помощ, бразилците временно с 10 души.

12'
  • Неймар изпълни фаул за Бразилия, но центрираната от него топка бе избита от защитата на Коста Рика.