• Край на мача

90+4'
  • Борис Бабич заменя голмайстора Кулибали.

85'
  • Принудителна смяна в Левски. Давиде Мариани се контузи и мястото му е зае нападателят Станислав Костов.

79'
  • Опасна атака за Левски. Давид Яблонски изостри синята атака, като комбинира бързо с Обертан. Неговият удар обаче бе изчистен в корнер.

79'
  • Илия Димитров заменя Буш.

75'
  • Габриел Люхингер заменя Дражан.

69'
  • Иван Горанов центрира отляво, в последствие топката достигна до Антъни Белмонт, който обаче се подхлъзна пред наказателното поле. Милош Цветкович бе наблизо и овладя, навлезе и и потърси Буш. Бранител обаче изчисти от голлинията.

66'
  • Маурис Брунер заменя Досу.

63'
  • Мощен изстрел на Давид Яблонски от дистанция. Топката прелетя покрай левия стълб на Митрев.

61'
  • Станислав Иванов заменя Кабрал. Това е и първата смяна в Левски.

59'
  • Съдията отсъди, че Обертан си е помогнал с ръка при овладяване на топката отдясно по атаката. Опитнитя футболист на "сините" протестира, а телевизионните повторения оставиха съмения в коректността на отсъждането.

59'
  • Антъни Белмонт пусна наляво към Иван Горанов, който центрира в пеналта. Малко не достигна на Давиде Мариани да засече в мрежата.

56'
  • Корнер за Левски, топката бе пратена на далечната греда, но Белаид се размина.

50'
  • Яблонски влезе на дрибъл в наказателното поле, но загуби баланс и не можа да стреля. Последва удар Буш, но над вратата.

49'
  • Давид Яблонски получава жълт картон.

46'
  • Дикторът на стадиона предупреди феновете на гостуващия тим да се въздържат от скандирания на расистка основа.

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Нилс фон Нийдерхеузерн получава жълт картон.

41'
  • Буш загуби владение върху топката и така се създадоха предпоставки за контра за домакините. Мохамед Кулибали обаче този път стреля над вратата.

38'
  • Добра атака за Левски. Обертан открадна топката пред наказателното поле и чукна наляво към Кабрал. Крилото центрира остро, а Мюнтвилер в опита си да изчисти без малко да отбележи в собствената си врата. Хирзел обаче улови навреме.

31'
  • Фаул за Левски отляво по атаката, Давиде МАриани изпълни, но бранител изби в корнер. След неговото изпълнение, топката бе пратена на далечната греда, където Яблонски опита да засече, но се размина.

26'
  • Пряк свободен удар за Вадуц от добра позиция почти фронтално на вратата. След изпълнението на Милан Гаич Митрев плонжира и изби в корнер, от който не произлезе нищо.

22'
  • Аймен Белаид получава жълт картон.

16'
  • 14'
  • ВАДУЦ ПОВЕЖДА НА ЛЕВСКИ - 1:0. Домакините организираха бърза контраатака. Досу напредна отдясно, зави рязко наляво, стигна до зоната пред наказателното поле и комбинира с Мохамед Кулибали. Той си спря презцизно и с хубав удар под диагонал пред пеналта прати топката в горния ляв ъгъл на Божидар Митрев.

14'
  • Нов "син" пробив, в основата на който отново е Горанов. Бранителят чукна наляво към успоредно движещия се на него Габриел Обертан, той адресира пас към Буш. Защитник на домакините обаче отне владението на топката от румънеца.

11'
  • Първа по-добра атака на Левски. Чудесен пробив на Иван Горанов отляво. Левият бек стигна до аутлинията и върна назад към Серджиу Буш, който бе някъде на границата на вратарското поле. Неговият удар по земя обаче, се оказа лесна плячка за Андреас Хирзел