FT

0 : 2

• 25+1’ Козмин Моци
  • 56’ (а.г.) Раул Силва
  • Край на мача! Отборът на Лудогорец постига исторически успех в Португалия! Шампионът на България става първият български тим, който постига победа на португалска земя.

90+5'
  • Контраатака за Лудогорец, която обаче не се увенчава с успех.

90+4'
  • Футболистите на Брага изпълниха заучено положение, което обаче не доведе до желания резултат.

90+3'
  • Груб фаул на Лукас Саща срещу Паулиньо пред вратата на Лудогорец. Добра възможност за домакините.

90+2'
  • Четири минути добавено време.

90+1'
  • Удар на Паулиньо, и отново Ренан е на мястото си!

90'
  • Жълт картон за Паулиньо, който удря Моци.

87'
  • Последна смяна за Лудогорец. Натанаел е заменен от Лукас Саша

85'
  • Кешеру заменя Лукоки.

83'
  • Коварен ударна Орта, топката тупна непосредствено пред Ренан, но вратарят на Лудогорец отново се справи в ситуацията.

80'
  • Удар на Ахмед Хасан с глава, Ренан лови.

77'
  • Титулярният капитан на Лудогорец Светослав Дяков се появява в игра на мястото на Марселиньо.

74'
  • Франсерджио е заменен от Андре Орта.

73'
  • Претенции за дузпа от страна на домакините. След меле в наказателното поле на гостите, Франсерджио стреля силно, а топакта срещна ръката на Абел Анисе. Реферът обаче не видя нищо нередно и подмина ситуацията. Домакините обаче протеситраха остро, а наставникът на тима Абел Ферейра бе изгонен на трибуните.

70'
  • Страхотен далечен удар на появилия се като резерва Мартинш, но отново Ренан е над всички и спасява.

62'
  • Шадаш заменя Гояно за Брага.

59'
  • Мартинш заменя Жоао Карлос за Брага.

58'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Българският шампион нанася втори удар по Брага не и без помощта на Раул Силва от тима на домакините, който си реализира автогол! След грешка в отбраната на Брага, Лукоки открадна топката и стреля от изключително малък ъгъл, топката срещна далечния страничен стълб и се разходи по голлинията, но в опита си да изчисти Силва я добута във вратата!

56'
  • Страхотен шанс за Брага! След центриране от корнер, Раул Силва се пребори с Рафаел Форстър на границата на вратарското поле и стреля с глава, но Ренан дос Сантос показа класа и изби.

55'
  • Отлична игра на Моци! Румънецът успя да изчисти топката пред погледа на Ахмед Хасан след центриране от ляво.

54'
  • Есгайо също получава жълт картон.

50'
  • Жеферсон центрира от прекия свободен удар, но топката не затруднява Ренан дос Сантос, който лови.

48'
  • Жълт картон за Натанаел, който играе грубо срещу Паулиньо. Шанс за домакините за центриране пред Ренан.

47'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Жълт картон за Рикардо Ферейра.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Хубава атака за Лудогорец. лукоки получи отдясно, но вместо да навлезе в наказателното поле, центрира балонно към Натанае, който стреля с глава и не затрудни Матеус.

43'
  • След центрирането от корнера топката прехвърля всички в наказателното поле и не носи опасност за Ренан дос Сантос.

41'
  • Гъглов удар за Брага.

40'
  • Нов уникален шанс за Лудогорец! Вандерсон бе изведен сам срещу вратаря на Брага, но изстрелът му бе отразен от Матеус!

27'
  • ГОООООООЛ за ЛУДОГОРЕЦ! След късо разиграване от корнер, Вандерсон центрира отлично топката във вратарското поле, където Козмин Моци се пребори и стреля с глава. Матеус успя да отклони топката, но не достатъчно, за да предотврати гола!

25+1'
  • Опасност пред вратата на Лудогорец! Жеферсон получава отляво и центрира остро в наказателното поле на българския тим, където в опита си да изчисти топката Горалски едва не я насочи в собствената си врата.

23'
  • Хубава атака за Лудогорец, но Вандерсон не успява да преодолее единствения бранител срещу себе си и топката му е отнета.

22'
  • Корнер в полза на Брага, отдясно на Ренан.

20'
  • Двата тима предлагат бързо темпо на игра, но без да създават сериозни опасности пред двете врати.

17'
  • Страхотен шанс за Лудогорец! След центрирането от фаула Лукоку пробра да играе с топката, но в крайна сметка тя попадна в абсолютно непокрития Пластун. Защитникът стреля силно, но коженото кълбо спря в тялото на браниител на Брага.

9'
  • Вандерсон е фаулиран в половината на Брага. Удобна позиция за центриране в наказателното поле на домакините.

8'
  • Отменен гол за Брага! Домакините отбелязаха във вратата на Лудогорец, но главният рефер отмени попадението заради минимална засада на Паулиньо.

8'
  • Първи удар към вратата на Лудогорец. След атака отдясно, Ахемд Хасан получи топката фронтално срещу вратата и стреля силно, но след рикошет топката излиза в корнер.

5'
  • Първи корнер в мача, който идва на сметката на Лудогорец. Джоди Лукоки успя да спечели ъглов удар за българския тим след пробив отдясно.

3'
  • Мачът на стадион „Мунисипал“ започна с минута мълчание в почит на жертвите от горските пожари в Португалия.