• 5’ Джевахир Сукай
  • 27’ Омар Косоко
  • 62’ Тодор Неделев
  • 88’ Омар Косоко
  • КРАЙ НА МАЧА - КАТЕГОРИЧНА И ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА ЗА БОТЕВ СРЕЩУ ПАРТИЗАНИ С 3:1 В ТИРАНА.

90+6'
  • Жълт картон за Сукай

90+3'
  • Серкан Юсеин смени Тодор Неделев.

90+2'
  • НОВ ГОЛ НА КОСОКО - 3:1 ЗА БОТЕВ. Тъмнокожият нападател отне топката от защитник на Партизани, напредна и вкара втория си гол и общо трети за Ботев.

88'
  • Далечен удар на Сукай от фаул, Чворович внимаваше и улови топката.

87'
  • Лазар Марин сменя Крум Стоянов. Генев се е завърнал на терена.

84'
  • Виктор Генев получи контузия в левия крак.

82'
  • Тони Тасев е първата смяна в Ботев, влиза на мястото на Бризола.

79'
  • Удар на Балтанов от фаул, право в ръцете на Ходжа.

75'
  • Джиджиуа смени Вила в тима на албанците.

74'
  • Кратка пауза за глътка вода в жегата за футболистите.

73'
  • Мазрекай е сменен от Фили в състава на Партизани.

63'
  • ПРЕКРАСЕН ГОЛ НА БОТЕВ - 1:2! Пловдивчани излизат напред със страхотен гол на Неделев отдалеч.

62'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов.

60'
  • Чудесен далечен удар на Крум Стоянов, Албан Ходжа избива в корнер.

57'
  • Спорна ситуация и в наказателното поле на Ботев, има единоборство, след което реферът преценява играта да продължи.

56'
  • Юрген Барди смени Герхард Прогни в състава на Партизани.

54'
  • Крум Стоянов с нова добра възможност за Ботев. Българският тим доминира и в началото на втората част.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:1. Ботев се представи определено по-добре и игрово стои доста над своите домакини.

45+3'
  • Блерим Котобели получи жълт картон за задържане на съперник.

45+1'
  • Три минути добавено време на първата част.

45'
  • Нова добра атака за Ботев, шут с левия крак на Косоко намира десния стълб на вратата на Партизани.

41'
  • Опасен удар от фаул на Неделев, вратарят Ходжа очакваше това изпълнение.

36'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ - 1:1. Страхотен далечен удар на Омар Косоко и изравнително попадение за Ботев.

27'
  • Жълт картон за Крум Стоянов заради симулация.

25'
  • Хубав далечен изстрел на Неделев, вратарят избива лошо, после и Балтанов пробва, но топката попада в ръцете на Албан Ходжа.

23'
  • Ботев се отърси от ранния гол и напада, засега обаче няма голова ситуация пред "канарчетата".

20'
  • Топката срещна ръката на защитника Содик Атанда в наказателното поле на Партизани, реферът не посмя да отсъди дузпа за Ботев.

18'
  • ГОЛ ЗА ПАРТИЗАНИ - 1:0. Диагонален изстрел на Джевахир Сукай препарира Иван Чворович и албанците поведоха с красив гол.