• Голяма опасност пред вратата на Лудогорец. Пряк свобдоен удар пред вратата на Лудогорец.

• Пет минути добавено време.

90+1'
  • Григоре заменя Жоржиньо за Лудогорец.

90'
  • Уникален пропуск за Марибор, сътворен от Козмин Моци! След много остро центрирана отляво, румънецът не успя да изчисти и топката се удари в крака му и след като рикошира в гредата излезе в корнер.

89'
  • Жълт картон за Клинар.

87'
  • Котник заменя Крету.

87'
  • Швиерчок заменя Марселиньо.

85'
  • Пламен Илиев получава контузия при една намеса за висока топка. Стражът има нужда от лекарска помощ.

84'
  • Свободен удар пред вратата на Лудогорец. Опасност пред Пламен Илиев.

83'
  • Козмин МОци има нужда от лекарска помощ и е изнесен изън терена. Временно гостите са с човек по-малко.

78'
  • Гол за Марибор! Домакините изравняват след гол на Руди Ванкаш Пожег. Халфът на домакините бележи директно от пряк свободен удар. Пожег центрира в наказателнтоо поле, където обаче никой не успя да играе с топката и тя влезе в ремжата за 2:2.

72'
  • Моци се завръща на терена.

71'
  • Жълт картон за Сисиньо.

71'
  • Дяков заменя Клаудиу Кешеру.

69'
  • Опасен удар на Клинар, топката минава над вратата.

68'
  • Гол за Марибор! Резервата Маркос Таварес бележи във вратата на Пламен Илиев. 35-годишният нападател се измъкна между Козмин Моци и Рафаел Форстър, напредна и пусна топката покрай Пламен Илиев.

65'
  • Маркос Таварес заменя Рок Кронаветер за Марибор.

60'
  • Жълт картон и за Вилер, който реагира бурно на съдийско решение.

59'
  • Жълт картон за Връховец.

56'
  • Корнер за Лудогорец.

55'
  • Жоржиньо получава контузия в коляното при наглед безобидна ситуация. Крилото на Лудогорец чисти топката в тъч, за да получи лекарска помощ.

52'
  • Стархотен пробив на Вандерсон отляво, но центрирането му е блокирано и топката излиза в корнер.

47'
  • Клинар заменя Милец на почивката за Лудогорец.

46'
  • Начало на втората част.

45+5'
  • Край на първото полувреме.

45+5'
  • Рискована игра на Пламен Илиев в продължението на първата част. Вратарят на разградчани напусна пределите на наказателното си поле в опит да пресече пас към Захович. Първоначално Илиев игра с гърди, след което докосна топката с ръка и изчисти в тъч. Домакините искаха фаул, но в крайна сметка Крейг Поусън остави играта да продължи.

45+2'
  • Три минути добавено време.

45+1'
  • Жълт картон и за Антон Недялков.

39'
  • Шанс за Марибор! Рон Кронаветер се измъкна от отбраната на Лудогорец и стреля незабавно, но покрай вратата. Късмет за Лудогорец.

36'
  • Корнер за Марибор след намеса на Моци.

36'
  • Жълт картон за КОзмин Моци за фаул в центъра срещу Пожег.

34'
  • Слаб удар на Марселиньо, топката излиза в аут.

33'
  • Клаудиу Кешеру е точен от бялата точка за 2:0 в полза на Лудогорец!

27'
  • Жълт картон за Перишич, който навлиза в наказателното поле преди Кешеру да стреля от бялата точка.

26+5'
  • ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ!

25'
  • Уникален гол на Марселиньо! Бразилецът бележи великолепно попадение, с което дава сериозна преднина на Лудогорец в реванша.Марселиньо получи отляво, преодоля с лекота защинтик на домакините и изстреля топката неспасяемо в далечния ъгъл на вратата, оставайки безпомощен Кенан Пирич!

17'
  • Жълт картон за Марселиньо.

17'
  • Шанс за Лудогорец! След пробив на Сисиньо отдясно, топката бе центрирана към Вандерсон на далечната греад, той овладя и финтира защитник на домакините, след което обаче стреля слабо в ръцете на Пирич.

14'
  • Опасна атака за домакините от Марибор. Захович подава към Пожег отляво, който пробва центиране към свой съотборник на десния фланг, който обаче не успява да комбинира добре и топката излиза в аут.

10'
  • Страхотна атмосфера на стадион "Людски врът". Феновете на домакините са изпълнили трибуните почти до краен предел.