• Уникален удар на Марселиньо от 25 метра! Топката спира в напречната греда зад Пирич.

79'
  • Швиерчок заменя Абен Анисе.

78'
  • Първа грешка на вратаря Кенан Пирич! Баджи центрира отляво, вратарят на гостите увисна и позволи на Сисиньо да стреля с глава, но бранителят на домакините не уцели рамката на вратата.

76'
  • Чибота заменя Вандерсон.

72'
  • Сисиньо бележи във вратата на Марибор, но фубтолистът на Лудогорец е в явна засада, която е правилно отсъдена.

69'
  • Жълт картон за Стефан Баджи.

66'
  • Изстрел на Кешеру, който е блокиран от вратаря Пирич. Вандерсон отново не успява да направи добавка.

66'
  • Смяна и за Лудогорец. Марселиньо заменя Битон.

65'
  • Кронаветер отстъпва мястото си на Маркос Таварес.

65'
  • Крамарич заменя Захович за Лудогорец.

64'
  • Шут на Жоржиньо по диагонала, отново неточен.

64'
  • Втори жълт картон и съответно червен за Дино Хотич!

56'
  • Много добро центриране на Сисиньо отдясно, Моци надскача всички в наказателното поле и стреля с глава, но в аут.

55'
  • Жълт картон за Дино Хотич от Марибор.

51'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Първи ъглов удар в полза на Марибор. След центрирането, Анисе чисти топакта.

45+2'

42'
  • Пореден изстрел към вратата на Марибор, този път Кешеру стреля, но в ръцете на Пирич.

42'
  • Нов великолепен шанс за Лудогорец! След груба грешка на Вилер, който се опита да върне топката с гърди към своя вратар, Сисиньо изскочи на стрелкова позиция, но вместо да стреля технично от непосредствена близост, той заложи на силата и сгреши.

39'
  • Безкомпромисен фаул на Недялков срещу Дино Хотич, който му носи жълт картон.

38'
  • Хубав пробив на Вандерсон отляво, който обаче завършва с грешен пас.

36'
  • Удар на Ванкаш Пожег, топката минава над вратата.

26'
  • Битон центрира към Кешеру, който стреля с глава, но покрай вратата.

24'
  • Шанс за Марибор! След атака отляво, топката бе центрирана на далечната греда, където Кронаветер бе оставен непокрит и стреля от въздуха, но за щастие на Пламен Илиев, извън вратата.

21+3'
  • Уникален пропуск за Лудогорец! Първо изстрел на Антон Недялков бе спасен с прекрасен плонж на Кенан Пирич. Топката попадна в Кешеру, който моментално центрира към Жоржиньо. Той стреля силно с глава, но право в тялото на вратаря.

20'
  • Прекрасен изстрел на Антон Недялков от над 25 метра. Бранителят стреля мощно с левия крак, но Кенан Пирич избива в корнер със сетни усилия.

17'
  • Първа интересна стуация пред вратата на Лудогорец. След атака отдясно, футболистите на Марибор с лекота успяха да преминат отрабата на домакините и да стигнат до удар, дело на Руди ванкаш Пожег. Изстрелът му обаче бе блокиран от Неделяков.

16'
  • Далечен удар на Дан Битон, топката минава над напречната греда.

14'
  • Дан Битон центрира от фаула, Пирич успя да боксира топката, но я прати право в краката на Стефан Баджи, който дебнеше на границата на пеналта. Ударът на халфа обаче не се получи и излезе в аут.

11'
  • Саша Ивкович нарушава правилата срещу Кешеру в половината на Марибор. Добра възможност за центриране в наказателното поле.

11'
  • Страхотен пропуск за Лудогорец! След нова атака отдясно на Сисиньо, топката бе центрирана в пеналта, където Кешеру успя да овладее и да свали към Битон, който среля, но покрай десния стълб.

5'
  • Удар на Дан Битон с глава, топката не застрашава Кенан Пирич на вратата на Марибор.

2'
  • Хубаво центриране на Сисиньо отдясно, но никой в зелено не успява да отправи удар към вратата на гостите.