• ГОЛ за Лудогорец!

90+4'
  • Страхотен удар на Исаел, топакта минава над вратата.

90+3'
  • Уникален пропуск на Марселиньо! След прекрасна контраатака Чибота изведе Марселиньо в наказателнтоо поле, който стреля технично и прехвърли вратаря Дибус. Непосредствено пред голлинията обаче, Миха Блажич успя да изчисти акробатично.

90+2'
  • Удар на Нгуен, Пламен Илиев спасява.

90'
  • Светослав Дяков заменя Вандерсон.

84'
  • Ихнатенко заменя Харатин.

84'
  • Коварен удар на Исаел от 22 метра, Пламен Илиев избива топката, която стига в Боли, който обаче е в засада.

82'
  • Шкварка заменя Давид Шигер в състава на Ференцварош.

79'
  • Първа смяна в мача. Лукоки отстъпва мястото си на Чибота.

77'
  • Груб фаул на Ботка срещу Недялков, но реферът не показва втори жълт картон на десния бек на гостите.

71'
  • Уникален пропуск на Исаел! След бърза атака за госите, Нгуен намери Исаел зад отбраната на домакините, но нападателят на гостите стреля в аут от няколко метра.

68'
  • Удар на Григоре по диагонала, топката е блокирана от защитник на Ференцварош.

67'
  • Жълт картон за Ботка.

67'
  • В последните няколко минути Ференцварош се настани в половината на Лудогорец, но не успява да застраши сериозно Пламен Илиев.

66'
  • Груба грешка в отбранта на гостите и в частност на Хайстер. Вандерсон му отне топката в центъра на терена и се понесе сам срещу Дибус. Хайстер обаче успя да настигне атакуващия фубтолист на Лудогорец и да му отнеме топката.

60'
  • Жълт картон за Георги Терзиев.

59'
  • Чудесен шанс за Лудогорец. Антон Недялков пробва силен шут по диагонала, който обаче се превърна в пас към Марселиньо. Непосредствено преди бразилецът да стигне до топката, тя му бе избита и излезе в корнер.

50'
  • Удар на Стефан Баджи, който обаче е блокиран от защинтик на Ференцварош.

46'
  • Начало на втората част!

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Мощен шут на Исаел от пряк свободен удар, топката профучава покрай вратата на Пламен Илиев.

41'
  • Удар с глава на Вандерсон от малък ъгъл, Дибус спасява.

39'
  • Греда за Ференцварош! След центриране в наказателното на Лудогорец, последва разбъркване, при което Анисе не се ориентира много добре и топката попадна във Фримпонг, който стреля, но в левия страничен стълб.

37'
  • Корнер в полза на Лудогорец, който обаче не носи опасност за вратата на Ференцварош.

32'
  • Удар на Нгуен, но Пламен Илиев е на мясото си и лови.

29'
  • Жълт картон за Абрахам Фримпонг за фаул срещу Кешеру.

27'
  • ГООООЛ за Лудогорец! Джоди Лукоки извежда домакините напред в резултата след страхотна атака. Кешеру пресече пас в центъра на терена и пусна пас към Марселиньо в половината на гостите. Бразилецът отлично изведе включилия се Лукоки, който напредна фронтално срещу противниковата врата и технично копна топката над вратаря на Ференцварош за 1:0!

24'
  • Претенции за дузпа от страна на гостите! След центриране на Нгуен отдясно, топката стигна до Исаел олтяво, който я отигра незабавно, опитвайки се да стреля към вратата, но коженото кълбо рикошира в ръката на Сисиньо и излезе извън пределите на терена. Реферът Матей Юг бе непоколебим и посочи корнер в полза на Ференцварош.

20'
  • Шести пореден ъглов удар за Ференцварош.

19'
  • Корнер за Ференцварош.

18'
  • Отлична контраатака на Лудогорец, която обаче завършва със засада на Лукоки, който бе изведен от Клаудиу Кешери очи в очи с вратаря на гостите.

17'
  • Нов удар на Вандерсон отляво, топката отново попада в обсега на Дибус.

16'
  • Хубав пробив на Вандерсон отляво. Бразилецът навлиза в наказателното поле, финтира защитник на гостите и стреля с десния крак, но право в ръцете на вратаря.

12'
  • С изпълнението на прекия свободен удар се нагърби Клаудиу Кешеру, който стреля, топката тупна коварно, но Денес Дибус лови.

12'
  • Много груба проява на Исаел, който удря с лакът в лицето Стефан Баджи. Фаул в полза на Лудогорец на около 30 метра от вратата на Ференцварош.

11'
  • На стадиона в Разград присъстват близо 8000 зрители, като агитката на гостите наброява около 800 души.

10'
  • Два поредни корнера отляво на вратата на Пламен Илиев.

7'
  • Удар на Зубков, който не представлява проблем за Пламен Илиев.

3'
  • Ъглов удар в полза на Ференцварош. След центрирането на Исаел, Григоре чисти с глава.