• Слаб удар с глава на Кампаняро, без проблеми за Рамирес.

85'
  • Флориан смени Акоран в състава на АЕК.

81'
  • Спорна ситуация в пеналта на АЕК. Имаше съприкосновение между Гарсия от АЕК и Сисиньо от Ледогорец. Норвежкият съдия прецени, че не бива да се отсъжда дузпа.

78'
  • Швиерчок смени Кешеру в Лудогорец.

76'
  • След корнера Моци стреля с глава и намери напречната греда на вратата на гостите.

75'
  • Марселиньо стреля и с помощта на рикошет от крака на Катала вратарят Рамирес изби в корнер.

74'
  • Тете смени Жан-Люк в АЕК.

71'
  • Лукас Саша сменя Светослав Дяков в Лудогорец.

66'
  • Удар от въздуха с десния крак на Марселиньо, но той е блокиран от защитник.

63'
  • Игор Силва също е с жълт картон.

53'
  • Жълт картон и за Яну.

52'
  • Жълт картон за Моци

51'
  • Апостолос Яну и Козмин Моци се спречкаха двукратно.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ПОЧТИ ПО ЧУДО НУЛЕВОТО РАВЕНСТВО СЕ ЗАПАЗВА.

45+2'
  • Шут от средна дистанция на Вандерсон, след рикошет топката отиде право в ръцете на вратаря Рамирес.

43'
  • Логично - пети фаул и жълт картон за Дяков, но той не е застрашен от пропускане на следващия мач.

42'
  • Сисиньо нахлу по десния фланг и намери Кешеру, той стреля веднага, но не успя да уцели вратата на АЕК.

41'
  • Дяков засега се отървава без жълт картон, а е направил 4 фаула.

39'
  • Заучено изпълнение на корнер, топката бе насочена към Игор Силва, който стреля по земя, а Ренан изби в нов корнер.

37'
  • Хубаво подаване на Натанаел към Лукоки, сантиметри не достигнаха на Лукоки да засече топката във вратата.

24'
  • Жълт картон за Натанаел, който ще пропусне мача с Леверкузен.

18'
  • Кешеру изведе Марселиньо на чиста позиция, но той стреля покрай вратата на АЕК.

15'
  • Опасен фаул в изпълнение на Тричковски, топката мина съвсем близо встрани от вратата на Лудогорец.

13'
  • Жълт картон за Кампаняро.

12'
  • Добра атака и за Лудогорец, но Марселиньо не успя да овладее топката.

9'
  • Нова много опасна атака за АЕК, но Жан-Люк не успя да преодолее вратаря Ренан. Късмет за Лудогорец.