• Много хубаво центриране на Грегуш в наказателното поле на Лудоготец, където Корнелиус стреля с глава, но Стоянов спаси.

• Уилиам Квист получи жълт картон и ще пропусне следващия мач.

• Пет минути е добавеното време на мача.

90+1'
  • Хьогли влезе на мястото на Туту.

90'
  • Много хубав далечен удар на Жоао Пауло, но Олсен се намеси и боксира в корнер.

89'
  • Грегуш получи жълт картон.

88'
  • Гол за Лудогорец - 1:2! ​Натанаел центрира в наказателното поле на гостите, където Марселиньо от няколко метра нацели напречната греда, топката стигна до Кешеру и той беше на точното място и с коляно намали резултата

81'
  • Вандерсон е сменен от Жоао Пауло.

80'
  • Добра комбинация от играчите на Лудогорец, но ударът на Вандерсон е много неточен.

75'
  • Грегуш влезе на мястото на Фалк.

72'
  • Сантандер е сменен от Павлович.

71'
  • Натанаел се опита да центрира в наказателното поле на Копенхаген, но топката срещна ръката на Анкерсен, а съдията прецени, че няма основание да свири дузпа за Лудогорец.

69'
  • 66'
  • Марселиньо получи жълт картон за грубото влизане във вратаря Робин Олсен след центриране от фаул.

65'
  • Мисиджан е сменен от Кешеру.

61'
  • Марселиньо стреля от около 20 метра, но високо над напречната греда в аут.

59'
  • Урош Матич стреля от границата на наказателното поле на Лудогорец, но неточно в аут.

58'
  • Гол за Копенхаген - 0:2! Расмус Фалк Йенсен пусна отличен пас към непокрития в наказателното поле на Лудогорец Юсеф Туту, който изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Владислав Стоянов.

53'
  • Прострелно центриране на Натанаел в наказателното поле на Копенхаген, но топката бе изчистена.

51'
  • Хубаво разиграване от страна на Лудогорец, но Кафу бе спрян в последния момент от Йохансон, който му попречи да нанесе точен завършващ удар и след двоен рикошет топката излезе в аут.

48'
  • Далечен удар на Мисиджан, но право в ръцете на Олсен.

47'
  • Много опасна атака за Копенхаге, Юсеф Туту стреля, но топката срещна десния стълб на вратата на Стоянов.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Далечен удар на Марселиньо, но встрани от вратата на Олсен.

43'
  • Хубав удар от разстояние на Мисиджан, но Олсен спаси, след което топката бе изчистена в корнер.

38'
  • Юсеф Туту получи жълт картон за нарушение срещу Дяков.

37'
  • Центриране в наказателното поле на Лудогорец, където е извършено нарушение срещу Владислав Стоянов.

21'
  • Хубав пас към Кафу, който си овладя добре топката, но не видя излезлия напред вратар Робин Олсен и пропусна възможността да го прехвърли.

19'
  • Опасен фаул за гостите, но след неговото изпълнение се стигна само до корнер пред вратата на Стоянов.

10'
  • Вандерсон центрира в наказателното поле на Копенхаген в опит да намери Марселиньо, но Робин Олсен първи стигна до топката и я улови.

8'
  • Гол за Копенхаген - 0:1! Аугустинсон центрира от корнер в наказателното поле на Лудогорец, където Матиас Йоргенсен засече топката, а след това Абел Анисе си отбеляза автогол.