• Марселиньо излиза, Лукас Саша ще доиграе мача.

• Клаудиу Кешеру влиза в игра на мястото на Вандерсон.

• Яцек Горалски влиза на мястото на поизморилия се Густаво Кампаняро.

• Феликс Паслак влиза на мястото на Ут.

74'
  • Лукоки получава жълт картон за свалената фланелка в радостта от гола.

73'
  • 2:1 за Лудогорец след изключителен гол на Лукоки! Кампаняро подаде към холандеца, който бе отляво в наказателното поле, обърна се и с изключителен изстрел в горния далечен ъгъл даде преднина на своя отбор!

72'
  • Хорхе Броун с фамозно спасяване. Руп бе оставен сам в наказателното поле и стреля много опасно, Броун обаче избива.

67'
  • Полански също получава жълт картон за нарушението.

58'
  • Жълт картон за Ут след проявата му.

58'
  • В същото време Денис Гайгер заменя Цубер.

56'
  • Филип Охс влиза на мястото на Кадержабек.

56'
  • Лукас Руп стреля от добра позиция, но право в ръцете на Броун.

48'
  • 1:1! Какво начало на второто полувреме! Нордвайт изби с глава центриране отдясно, топката обаче попадна на крака на капитана Дяков, който с перфектен изстрел от воле реализира гол за 1:1!

46'
  • Начало на второто полувреме!

• Край на първото полувреме!

45+1'
  • 1 минута добавено време.

45+1'
  • Лукоки проби отдясно, имаше пространство, но пасът му към наказателното поле не бе добър.

45'
  • Страхотен удар на Натанаел! Бразилецът първо стреля слабо, Фогт изби топката, след това обаче Натанаел стреля много мощно, а Бауман майсторски изби в корнер.

43'
  • След лек карамбол топката достигна до Лукоки, чийто удар обаче е неточен.

36'
  • Силен, но и много неточен шут на Натанаел от далечно разстояние.

36'
  • Хорхе Броун греши при подаването си, с което създаде нова атака на съперника, а от нея се стига до нарушение на около 25 метра от вратата.

34'
  • Крамарич получава първия жълт каротн в мача след задържане и бутане срещу Анисе.

33'
  • Пош извърши нарушение срещу мощно нахлуващия Лукоки. Картон обаче няма.

25'
  • Какъв пропуск на Анисе! Натанаел стреля слабо, топката обаче щастливо попадна в краката на Анисе, който от чудесна позиция не уцели вратата!

19'
  • Марк Ут излезе очи в очи с Броун, но за щастие реши да подава към Крамарич. Пластун действа много класно и с шпагат избива в корнер.

15'
  • Натанаел центрира опасно отляво, топката тупва коварно, но Бауман успя да играе с нея преди всички.

15'
  • Марк Ут затрудни отбраната на Лудогорец, стигна до изстрел, но встрани от вратата.

12'
  • Марселиньо с много технични прояви в полето на съперника, последва пас към Кампаняро, чийто удар е спрян от тялото на играч в бяло.

11'
  • Лукоки пробива отдясно и центрира в наказателното поле. Там Стивън Цубер действа нескопосано като останаха съмнения и за игра с ръка и дузпа, но такава не е отсъдена,

7'
  • 1:0 за Хофенхайм още във втората минута! Груба грешка на Козмин Моци, който подари топката на Павел Кадержабек. Той комбинира с Марк Ут, който влезе в наказателното поле и с хубав пас намери чеха, за когото остана да засече във вратата от няколко метра