• Андре Фомичов получава жълт картон

90+3'
  • Шест минути добавено време на "Полюд"

90+1'
  • Башич стреля много добре от фаул, но Георги Петков отби топката от самата аутлиния. Там се притече Цакташ, който искаше да добави, но вратарят на Славия направи добро спасяване с една ръка

89'
  • Адам Гюрчо получава жълт картон

87'
  • Милчо Ангелов излиза, а на негово място влиза Цветелин Чунчуков

86'
  • Александър Александров опита "евтино" да излъже съдията за нарушение в центъра, а румънският рефер не се посвени да му вдигне втори жълт картон и да го изгони

84'
  • Ахмед Саид получи жълт картон, след като си свали фланелката, секунди, след като вкара гола

81'
  • Гол за Хайдук! След ъглов удар, Ахмед Саид отбеляза гол във вратата на Славия. Зоран Нижич отклони за Саид, който на празна врата довкара топката - 1:0 за Хайдук

80'
  • Адам Гюрчо с топовен изстрел отляво, но Петков с добра намеса отрази

75'
  • Хайдук наложи сериозен натиск в половината на Славия, но "белите" успяват да се отбраняват добре, като само ситуацията пред Лопес е по-сериозната към вратата на Георги Петков

71'
  • Първа смяна за Славия - Славчо Шоколаров заменя Момчил Цветанов

70'
  • Сашо Александров извърши нарушение и получи жълт картон

68'
  • Голям шанс пред Хайдук! След центриране от корнер, Борха Лопес бе оставен непокрит и стреля с глава, но Петков отби. Там се притече Ахмед Саид, който искаше да добави, но бе свирен фаул за нарушение срещу Петков

66'
  • Удар на Гюрчо от разстояние, но Петков бе уверен и укроти топката пред себе си

66'
  • Димитър Велковски получава медицинска помощ, а третираното място е рамото му

63'

62'
  • Стотина "бели" привърженици са заели местата си на "Полюд"

62'
  • Саид Ахмед центрира добре към Гюрчо, но вторият увисна и не успя да засече с глава в наказателното поле

61'
  • Поредна възможност за "белите", която е опропастена след добра контраатака. Отново Милчо Ангелов бе на позиция, но нападателят не бе намерен добре от съотборник и удар за Славия нямаше

58'
  • Славия имаше чудесна възможност на контраатака, но Момчил Цветанов не успя да подаде добре към Милчо Ангелов и опитът се осуети

56'
  • Димитър Велковски получава медицинска помощ, след като бе "погазен" от Мирко Ивановски в наказателното поле на Славия

54'
  • Втора смяна за Хайдук - Тома Башич влиза, за да замести Анте Палаверса

53'
  • Голям шанс за Хайдук! Мийо Цакташ се извиси след корнер, но за късмет на Славия топката премина над гредата на Георги Петков

51'
  • Славия приема играта в собствената си половина, като дава възможност на Хайдук да разиграва свободно

50'
  • Смяна на почивката за Желко Копич. Фран Тудор излиза, за да влезе Ахмед Саид

45'
  • Хайдук и Славия се прибират на почивка при резултат 0:0.

45'
  • Греда за Славия! Емил Мартинов подаде по земя прелестно към Владислав Узунов, който диагонално стреля с левия, а Йосип Пашавец отби и топката се отклони в десния страничен стълб

43'
  • Момчил Цветанов бе намерен вдясно и върна към центъра на Галин Иванов. Той проби в наказателното поле между двама бранители на Хайдук, но падна артистично, искайки дузпа и съдията от Румъния му показа картон за симулация. Постъпката на Иванов бе неразумна, тъй като този картон му отнема правото да играе в ответния мач другия четвъртък на "Васил Левски"

41'
  • Жълт картон за Владислав Узунов, който направи грубо нарушение срещу Юранович в центъра на терена

37'
  • Ивановски спря с много добро нарушение Галин Иванов в центъра на терена. Атакуващият футболист на "белите" владееше топката и можеше да комбинира със свободния вляво Милчо Ангелов, но македонецът осуети намеренията му

37'
  • Спокойни десет минути на срещата в Сплит

34'
  • Центриране от свободен удар на Ивановски, а топката бе отклонена на втора греда към Тудор. За щастие на Славия, Тудор не се уточни какво точно иска да направи и се размина с топката

27'
  • Мощен удар на Палаверса от 25 метра, но Георги Петков реагира много добре и изби в корнер

26'
  • Нарушение на Фомочив срещу Владислав Узунов в центъра на терена

24'
  • Много добра атмосфера на стадион "Полюд", което не учудва никой. Феновете на Хайдук подкрепят трепетно своите любимци в първата официална среща на отбора

23'
  • Центриране на Палаверса отляво, а защитата на Славия изчисти. Топката стигна в Андре Фомичов, който от 30 метра стреля параболично, а Георги Петков трябваше да изчиства в корнер

17'
  • Остро центриране на Фран Тудор отдясно, но Александров изчисти в корнер

17'
  • Невероятен пропуск на Момчил Цветанов! Галин Иванов напредна отдясно и се отскубна от хърватската отбрана. Бранител на Хайдук някак го стигна и, падайки Иванов намери вляво непокрития Цветанов. Крилото на Славия бе сам срещу Йосип Пошавец, но вместо да вкара във вратата, то той нацели вратаря на Хайдук и гол за Славия нямаше