• Край на мача! Берое, за съжаление, отпада.

• Смяна и в състава на ХИК. Излиза Медо, влиза Себастиан Далстрьом.

90+2'
  • Три минути на надеждата за Берое!

90+1'
  • Суматоха в наказателното поле на ХИК, но нищо опасно пред вратаря на финландците.

90'
  • Последна смяна в мача за Берое. Излезе Ради Кирилов, влезе Алекс Колев.

85'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Том, влиза Станислав Дрянов.

84'
  • Обещаваща продължителна атака на Берое, но завърши с нескопосано центриране от фланга и опасността беше провалена.

82'
  • Тайе Тайво излиза за ХИК, влиза Себастиан Сорса.

79'
  • И Том получава жълт картон за груб фаул.

78'
  • Педро Маркес центрира от пряк свободен удар, но вратарят на ХИК улови топката без проблеми.

74'
  • И Медо получава жълт картон.

72'
  • Георги Божилов получава поредния жълт картон в този мач.

69'
  • Педро Маркес влиза на мястото на Неманя Милисавлевич.

65'
  • Далечен удар на Том от над 25 метра, но защитник на ХИК изби и опасност на практика нямаше.

64'
  • Ерик Почански става поредният декориран в жълто играч.

59'
  • И голмайсторът Атому Танака е декориран в жълто.

54'
  • Жълт картон и за Венци Василев от Берое.

53'
  • Хубава атака на ХИК, като топката стигна до Атому Танака, който обаче стреля слабо и в аут с десния крак.

51'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. ХИК Хелзинки води с 1:0 на Берое.

45+2'
  • Капитанът на Берое Иво Иванов получава жълт картон и ще е наказан за следващия мач в Европа.

44'
  • Страхотен пропуск на Георги Божилов. Радослав Кирилов центрира перфектно от левия фланг и качи топката на главата на нападателя, който от няколко метра сам срещу вратаря прати топката над вратата.

40'
  • Кохей Като опита да стреля от 30 метра от пряк свободен удар. Но беше прекалено неточен и прати топката далеч в аут.

38'
  • Иван Татомирович от ХИК е първият с жълт картон в мача за груб фаул срещу Ерик Почански.

37'
  • Шанс за ХИК след поредното разбъркване при корнер. Топката стигна до голмайстора Танака, но ударът му беше избит от защитник на Берое.

32'
  • Атому Танака открива резултата за ХИК. Тайе Тайво центрира от корнер, Лум Реджепи стреля с глава и въпреки слабия изстрел, затрудни Макенджиев. Стражът не изби добре и на празна врата японецът откри резултата за домакините.

26'
  • Най-хубавото положение за Берое! Кохей Като намери страхотно Неманя Милисавлевич около границата на наказателното поле. Сърбинът стреля опасно, но на сантиметри над вратата.

24'
  • Обещаваща контра за Берое беше опропастена от нескопосан пас на Неманя Милисавлевич напред. После последва и контра на ХИК, която беше много опасна, но беше спряна със засада.

23'
  • Атому Танака проби в половината на Берое и опита нестандартен удар, но крайно неточен.

20'
  • Много хубав удар на Георги Божилов от над 25 метра. Топката обаче мина на няколко сантиметра над вратата.

19'
  • Равностойни първи минути на мача. Няма особено чисти положения, като изключим удара на Реджепи в 9-та минута.

17'
  • Страхотен шанс за ХИК да поведе. След един корнер защитникът Лум Реджепи беше изпуснат и стреля с глава, но на сантиметри в аут.

9'
  • Първи удар към една от двете врати. Алфредо Морелос от ХИК го отправи от границата на наказателното поле, но прекалено неточен и без проблеми за Макенджиев.

7'
  • Първата хубава и продължителна атака на Берое, но тя завърши с неточно центриране на Неманя Милисавлевич.