• Алим Мунди влиза на мястото на Тууре Сиира

83'
  • Жълт картон за Георги Петков

81'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ!!!! Галин Иванов пусна много добре към Момчил Цветанов, който от близо стреля по земя и преодоля вратаря на Илвес - 0:1.

81'
  • Емил Мартинов получи много болезнен удар в слабините, след като Йарвинен нанесе силен удар, а топката се спря в слабоо място на футболиста

78'
  • Галин Иванов подходи хитро и спря атака на "жълтите" в центъра, за да предотврати бъдеща опасност за отбора си

74'
  • Голям пропуск за Славия! Момчил Цветанов бе намерен с дълго подаване отдясно, а вратарят Хиландер бе тръгнал да посреща халфа на софиянци. Цветанов върна към Йомов, а вратата бе опразнена, но младокът стреля много слабо и не намери очертанията на финландската врата

71'
  • Голяма опасност за Илвес - Нубуси напредна мощно отляво и залъга двама бранители в бяло. Камерунецът стреля, но ударът му бе блокиран, за щастие на Георги Петков

70'
  • Славчо Шоколарова излиза, за да влезе Георги Йомов

69'
  • Корнер за Илвес, който бе добре изпълнен и Нубиси стреля от близо с глава, но Георги Петков отново изби топката, за да опази вратата си суха

62'
  • Определено второто полувреме не започна по обещаващ начин, след като двата отбора играят с доста по-нисък интенизтет, за сметка на първата част

60'
  • Милен Гамаков сбърка малко зад центъра и се получи скоростна атака за Илвес. Ярвинен върна към Ала-Миламаки, който центрира прострелно, но там Александър Александров изчисти напред. Топката отиде в Сиира, който стреля силно, а нападателят Нубиси искаше да довкара, но вместо това изпрати топката в аут

55'
  • Янис Карабельов стреля в наказателното поле след добре организирана атака на Славия, но ударът му бе блокиран и топката излезе. Получи се двоен рикошет и играта бе подновена от аут

51'
  • Нубиси стриля по земя отляво, но Петков улови

46'
  • Първото полувреме в Хелзинки приключи, Илвес - Славия 0:0

45+3'
  • Камерунският нападател на Илвес Нубиси получи тежък удар и полежа на терена, след което бе изнесен от терена

45+1'
  • Начало на второто полувреме!

45'
  • Една минута добавено време

45'
  • Георги Петков направи прекрасно спасяване. Ееро Таминен стреля с глава от непосредствена близост, но Петков отби топката. След удара, страничният съдия маркира засада

42'
  • Милен Гамаков извърши нарушение пред наказателното си поле, а зад топката застана Ала-Миламаки. Халфът стреля във вратарския ъгъл на Георги Петков, но не нацели вратата - аут.

40'
  • Лаури Ала-Миламаки стреля много слабо и Петков улови рутинно

39'
  • Бранителят на Славия Димитър Велковски падна тежко след единоборство за висока топка и му е оказана медицинска помощ.

36'
  • Милчо Ангелов стреля от трудна позиция, но ударът бе точен и вратарят Хиландер улови

36'
  • Илвес разигра късо от корнера и последва силен удар от Ееро Таминен, но топката премина встрани.

35'
  • Александър Александров върна много лошо топката към Георги Петков. Стражът опита да остави топката в игралното поле, но не успя и корнер за Илвес.

33'
  • Милен Гамаков отбеляза гол във вратата на финландците, но съдията Якубик отмени попадението, тъй като бригадата прецени, че има засада. При повторенията се видя, че ситуацията е много тънка и решението на поляка не е от най-сигурните.

26'
  • Момчил Цветанов центрира дълбоко на задна греда, където непокрит бе Андреа Христов, но бранителят не нанесе добър удар и пропусна да изведе Славия напред

25'
  • Момчил Цветанов центрира отляво, а топката попадна в обсега на Мика Хиландер. Вратарят не се намеси добре и топката излезе в корнер

22'
  • Голям пропуск за Славия! Момчил Цветанов бе на десния фланг и върна назад по земя към Янис Карабельов, който стреля по земя и се удари в дясната греда на Мика Хиландер

16'
  • Невероятен пропуск на Нубиси! Нападателят получи чуден пас от Иро Ярвинен, но Георги Петков с крака изби в корнер. Това бе наистина много сериозна опасност пред вратата на "белите"

13'
  • Първи корнер в мача и добро центриране на Цветанов, но нямаше футболист на Славия, който да засече

10'
  • Постепенна атака за Славия отляво, но Галин Иванов пусна към Момчил Цветанов, който спечели корнер за „белите”

9'
  • Важно е да се отбележи, че тревното покритие в Хелзинки е на изкуствена настилка

8'
  • Илвес опита центриране след добър пробив по левия фланг, но „бялата” защита предотврати опасността пред вратата на Георги Петков.