0 : 1

• 85’ Мартин Албрехтсен
  • КРАЙ НА МАЧА

90+5'
  • 4 минути добавено време на мача.

• Последна смяна в Берое - Том вместо Джоман.

89'
  • Смяна в Берое - Иван Коконов вместо Ненамя Милисавлевич.

86'
  • Гол за Брьондби - 1:0! Албрехтсен бележи след центриране от фаул! Ларсон изсипа топката почти от центъра, а при близката греда централният защитник бе изпуснат и с много точен удар с глава по диагонала препарира Макенджиев.

85'
  • Последна смяна за Брьондби - Ньоргаард напуска, на негово място Фредерик Холст.

84'
  • Зехиров направи страхотен рейд сред бранителите на Брьондби, но се провали в края! Милисавлевич добре изведе десния защитник пред наказателното поле, а там той с дрибъл премина покрай трима играчи. Тъкмо когато трябваше да шутира обаче, националът се поколеба и това позволи на Йорнсков да го блокира.

81'
  • Георги Андонов се отскубна отляво заради невниманието на Ларсон, ала центрирането му беше много неточно.

80'
  • Брьондби натиска все по-сериозно в последните минути. Берое не е много далеч от това да изпадне в глуха отбрана.

• Втора смяна в Брьондби - Магнус Ериксон вместо Йохан Елмандер.

73'
  • Първа смяна в Берое - Георги Андонов вместо Жуниор Мапуку, който не изглежда доволен от решението на Петър Хубчев.

71'
  • Жълт картон, първи в мача, за Мартин Албрехтсен, който задържа за фланелката финтиралия го Мапуку.

71'
  • Нова опасност пред вратата на беройци! Дурмиши се включи в атаката на Брьондби отляво и от аутлинията даде полувисоко центриране, с което намери Пири пред точката на дузпата. Халфът стреля силно с глава, ала право в Макенджиев, който изби.

66'
  • Медицинска помощ за Веселин Пенев, който получи удар в пищяла при опита си да отнеме топката от Хюлсагер.

63'
  • Първа смяна в Брьондби - Андрю Хюлсагер вместо Рашани.

61'
  • Рашани показа добра скорост по левия фланг на Брьондби и матира Зехиров, за да центрира балонно в наказателното поле. Под натиска на Елмандер и Пуки защитата на старозагорци не изчисти добре, но Лебоганг Пири нанесе твърде слаб шут от въздуха, отишъл право в ръцете на Пиргов.

58'
  • Втора леко критична ситуация пред вратата на Берое. Ларсон догони топката точно до аутлинията отдясно и центрира много остро по тревата. Там доста играчи и от двата тима се разминаха с нея, като част от датските футболисти бяха напълно непокрити.

56'
  • Греда за Брьондби! Теему Пуки получи достатъчно пространство отляво в атаката срещу разредената защита на Берое, навлезе в наказателното поле и с прецизен прехвърлящ удар матира Макенджиев.  За късмет на вратаря топката се удари в напречната греда и се върна в полето.

55'
  • Берое опита да стартира втората част малко по-настойчиво, но без резултат. Брьондби стои изключително солидно на терена и след няколко минути отново върна мача в познатото русло.

• НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Брьондби подновиха играта, която продължава при нулево равенство.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • Вратарят на Брьондби Лукаш Храдецки се замеси в спорна ситуация, след като реши да напусне наказателното си поле, за да отиграе една топка. Спас Делев влезе в единоборство с него и падна на тревата, но сигнал от Антонио Дамато не последва.

44'
  • Елиаш пропусна първото чисто положение за Берое! Атанас Зехиров се включи на скорост отдясно и стигна до наказателното поле. Последва центриране към непокрития на далечната греда Елиаш, чийто удар с глава обаче бе крайно разочароващ и прелетя далеч в аут.

41'
  • Георги Божилов реши да поразчупи темпото на мача с изненадващ удар от дистанция. Нападателят стреля от около 28 метра с левия крак, а Храдецки улови топката, която по всяка вероятност не влизаше в очертанията на вратата.

40'
  • Брьондби изпълни безуспешно пряк свободен удар към вратата на Берое, ала при контраатаката старозагорци загубиха топката и оставиха шансове за противника. Рашани се спусна добре отляво и извади топката към Думич в дъгата. Централният бранител отправи тежък шут, който обаче спря в тялото на Иво Иванов.

33'
  • Спокоен отрязък от мача, който показва, че Брьондби ще чака търпеливо своя шанс. Датчаните опитват да притиснат Берое, ала не търсят гола на всяка цена, което показва, че и нулевото реми влиза в сметките на Томас Франк.

30'
  • Наближаваме средата на първото полувреме, а Брьондби вече започна да контролира кълбото по-успешно. Въпреки това Берое стои добре в защитен план и затваря пространствата пред нападателите в жълти екипи. Старозагорци чакат шанса си на контраатака.

• Нова опасност пред вратата на Берое! Ньоргаард изпълни корнера зад точката на дузпата, където негов съотборник отклони с глава, а Елмандер укроти кълбото с гръб към вратата. От границата на вратарското поле той се обърна и стреля, изпращайки кълбото на метър над целта.

14'
  • Опасна ситуация за Брьондби! Ларсон догони топката отдясно и центрира много добре, а Иво Иванов увисна. Йохан Елмандер обаче също не можа да играе с кълбото, което впоследствие бе изчистено в корнер.

13'
  • Нелоша атака на Берое отдясно. Мапуку бе оставен ек на ек срещу Албрехтсен и след канонада от финтове центрира остро към първата греда. Там Делев беше на място и отправи удар от движение, но Думич го блокира с крак.

11'
  • Първи удар по посока на една от двете врати. Спас Делев хубаво избяга от засадата по левия фланг, проби до ъгловото флагче и центрира полувисоко за Георги Божилов. Нападателят опита воле от трудна позиция и прати кълбото над вратата.

7'
  • Спокойни откриващи минути на срещата. И двата отбора имаха по една възможност за обещаваща атака, но засега залагат на по-предпазливата игра и битка в центъра на терена.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката е за Берое.