• КРАЙ НА МАЧА - 2:1 ЗА БЕЛАРУС

90+3'
  • Жълт картон за Биков

90+2'
  • ГОЛ ЗА БЪЛГАРИЯ - 2:1. Георги Костадинов вкара в добавеното време и върна един гол.

90+1'
  • Гордейчук сменя Майевский в състава на домакините.

88'
  • Максим Скавиш сменя голмайстора Савитски

85'
  • Георги Миланов влиза на мястото на Станислав Манолев.

81'
  • ГОЛ ЗА БЕЛАРУС - 2:0. Павел Савитски с прехвърлящ удар изпраща топката над Михайлов, топката се чуква в напречната греда и влиза.

80'
  • Матвейчик с много важна намеса, пресича пас към Гълъбинов, който бе пред вратата.

78'
  • Артьом Бико сменя Денис Лаптев в тима на домакините.

74'
  • Егор Филипенко получи жълт картон.

72'
  • Ивайло Чочев сменя Ивелин Попов в нашия тим.

64'
  • Точен удар на Александър Тонев, право в ръцете на Черник.

55'
  • Принудителна смяна на контузилия ръката си Спас Делев, влиза Андрей Гълъбинов.

53'
  • Дълго разбъркване пред вратата на Беларус, няма кой да нанесе удар.

51'
  • Жълт картон за Алисейко и фаул пред вратата на Беларус.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА БЕЛАРУС.

45+1'
  • Добра изява на Ники Михайлов на българската врата. Денис Лаптев стреля.

45'
  • Жълт картон за Светльо Дяков. Той ще пропусне следващия мач на България, който е у дома срещу Швеция.

43'
  • Георги Костадинов не успя да вземе бързо решение в пеналта на Беларус и атаката не бе завършена успешно.

41'
  • Спас Делев лежи на тревата, оказва му се медицинска помощ.

38'
  • ГОЛ ЗА БЕЛАРУС - 1:0. Михаил Сиваков е точен от бялата точка и домакините повеждат в резултата.

33'
  • Чорбаджийски извършва нарушение в пеналта и това е дузпа. Жълт картон за българина.

32'
  • Коварен далечен удар на Делев, вратарят на Беларус Черник избива, но е вдигнат и флаг за засада.

23'
  • Делев изведе Манолев отдясно, той стреля силно, но вратарят на Беларус изби в корнер. Първа добра атака за нашите.

20'
  • Домакините стават все по-настъпателни, макар че действат хаотично в атака.

17'
  • Удар отдлач от фаул на Алисейко, коварната топката е избита от Ники Михайлов в корнер.

16'
  • Спокойно начало на мача, домакините показват малко повече активност, но без положения в първите минути.