• Край на мача! Люксембург - България 1:1.

90+3'
  • Жълт картон за Мартин Райнов за фаул в центъра.

90+3'
  • Претенции за дузпа от България. След центриране на Тодор Неделев от корнер защитник на Люксембург игра с ръка, но реферът прецени да не дава дузпа.

89'
  • Опасно центриране на Матиас Йениш, но топката не беше засечена от Марвин Мартинс.

88'
  • Андрей Гълъбинов стреля от границата на наказателното поле, но твърде слабо и Жубер улови.

85'
  • Последна смяна за Люксембург. Излиза Орелиен Жоаким, влиза Даниел Синани.

84'
  • Втора смяна за Люксембург. Марвин Мартинс влезе на мястото на контузения Лоран Янс.

82'
  • Нов шанс за България след корнер, но пак топката е избита от защитата.

78'
  • Нов шанс за България. Тодор Неделев центрира от десния фланг и намери на далечната греда Андрей Гълъбинов, но ударът му с глава излезе в аут.

73'
  • Ивайло Чочев изравни с удар с глава от вратарското поле, след като Спас Делев центрира отдясно на далечната греда и непокритият играч на Палермо се разписа.

68'
  • След корнера пак Гълъбинов игра с глава, но Жубер отново изби.

65'
  • Андрей Гълъбинов имаше страхотен шанс да изравни. Топката случайно стигна до него в наказателното поле, а ударът му срещна крака на Жубер и излезе в корнер.

64'
  • Ивелин Попов получава поредния жълт картон за България за грубо влизане в краката на играч на Люксембург.

63'
  • Последна смяна за България. Излиза Симеон Славчев, влиза Мартин Райнов.

62'
  • Първа смяна в Люксембург, излиза Жерсон Родригес, влиза Даниел да Мота.

59'
  • Лоран Янс получи първия жълт картон за играч на Люксембург.

58'
  • Удар на Тодор Неделев от дистанция, но топката лети над вратата.

56'
  • Първи опасен удар на България в мача. Андрей Гълъбинов центрира и намери Ивайло Чочев пред вратарското поле. Халфът на Палермо стреля с глава, но Жубер закова топката на голлинията.

55'
  • Пореден огромен пропуск на Люксембург. Орелиен Жоаким се подигра с Васил Божиков в наказателното поле, но се забави и подаде на Давид Тюрпел и той стреля, но Божиков изби в корнер.

52'
  • Втора смяна за България. Излиза Божидар Краев, влиза Андрей Гълъбинов.

49'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Люксембург води на България с 1:0.

45+4'
  • Пореден страхотен шанс за Люксембург. Пак Давид Тюрпел беше изпуснат от Николай Бодуров и стреля от упор от около 13-14 метра, но Пламен Илиев пак спаси.

45+3'
  • Люксембург ни подложи на кръстосан разстрел. Давид Тюрпел излезе сам срещу Пламен Илиев и стреля от упор, но вратарят изби. После и Орелиен Жоаким стреля, но защитник изби. В крайна сметка след четири удара на Люксембург, топката беше изчистена.

42'
  • Пробив на Божидар Краев в наказателното поле и в крайна сметка стреля, но се подхлъзна и стреля над вратата.

37'
  • Центриране на Ивелин Попов от пряк свободен удар но в крайна сметка Жубер улови.

36'
  • Николай Бодуров получава жълт картон за единоборство в наказателното поле и артистично падане на играч на Люксембург.

35'
  • Поредно невероятно слабо центриране на Тодор Неделев, сега и от корнер. Топката излетя далеч в аут.

32'
  • Четири поредни удара пред българската врата, но защитата ни се справи и в крайна сметка не се наложи намеса на Пламен Илиев.

27'
  • Страхил Попов получава първия жълт картон в мача за фаул пред наказателното ни поле.

26'
  • България има инициативата в последните минути, но така и не се стига до опасни ситуации.

25'
  • Удар на Ивайло Чочев с глава, но топката мина над вратата.

15'
  • Първа смяна за България. Излезе Петър Занев, влезе Антон Недялков.

14'
  • Опасно центриране от корнер на Тодор Неделев, но топката е избита от защитата на домакините.

13'
  • Шанс за България, но ударът на Симеон Славчев от дистанция, но топката беше избита от вратаря Жонатан Жубер.

7'
  • Люксембург ни поведе! Оливие Тил откри резултата с удар от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник и излъга Пламен Илиев. Николай Бодуров не се намеси никак добре в тази ситуация.