• КРАЙ НА МАЧА - Норвегия ни нанесе загуба с 1:0.

90+5'
  • Шести картон за българите, той е за Кристиян Малинов.

85'
  • На празна врата Джошуа Кинг не успя да насочи топката и пропусна чист гол за Норвегия.

84'
  • Жълт картон за Неделев.

83'
  • Краев влезе на мястото на Костадинов.

79'
  • Фосум смени Стефан Йохансен.

78'
  • Жълт картон за Бодуров, но пък пожали Джошуа Кинг.

73'
  • Подобен слаб удар при контра и от страна на Десподов.

64'
  • Слаб удар на Ивелин Попов не успя да затрудни вратаря на Ярстейн.

63'
  • Кристиян Малинов смени Симеон Славчев.

59'
  • Първата по-трайна атака на българите завърши с удар на Ивелин Попов, но топката излезе в аут, макар да трябваше да бъде отсъден корнер.

56'
  • Бодуров за малко не засече топката в собствената си врата - за радост само корнер.

54'
  • Чорбаджийски е сменен от Радослав Василев.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - НОРВЕГИЯ ВОДИ С 1:0.

45+1'
  • Жълт картон и за Чорбаджийски.

45'
  • Центриране от фаул на Десподов, Бодуров засече с глава, но неточно.

38'
  • Центриране от фаул, топката е докосната последно от наш футболист излиза в корнер.

35'
  • ГОЛ ЗА НОРВЕГИЯ - 1:0. Абделауи нахлу отдясно и подаде успоредно на голлинията и Мохамед Елиунуси откри за Норвегия.

31'
  • Нова решителна намеса на Пламен Илиев, след което е отсъден фаул за нарушение срещу вратаря.

25'
  • Мохамед Елиунуси с техничен диагонален удар бе на сантиметри от това да намери вратата на Пламен Илиев.

22'
  • Селнес получи жълт картон от домакините.

20'
  • Много голяма опасност пред българската врата. Трима норвежци и топката бяха на около метър пред голлинията, нито един от скандинавците обаче не успя да нанесе удар.

19'
  • Първа добра атака за българите, Десподов обаче не намери свой партньор.

18'
  • Топката се отклони от ръката на Занев, който направи шпагат край аутлинията. За радост съдията посочи корнер.

16'
  • Силен шут на Абделауи, но от крака на Костадинов топката отскочи в корнер.

14'
  • Жълт картон за Бандаловски.

13'
  • Пас зад гърба на нашата отбрана, Джошуа Кинг не успя от изгодна позиция да намери българската врата.

10'
  • Начални минути, през които домакините опитват с високи топки и "английски тъчове" да създават напрежение в нашето наказателно поле. Засега нашите не са притеснени.