• Шанс за Словакия - Адам Немец стреля с глава след центриране отляво, право в страничния стълб.

• Мирослав Стох заменя Владимир Вайс.

83'
  • Жълт картон за Юрай Куцка

82'
  • Хал Робсън-Кану извежда отново Уелс напред. Аарън Рамзи напредна между защитата на Словакия, която за пореден път не се справи добре, Козачик не бе на мястото си, и пасът към Хал Робсън-Кану бе на точното място, за да прати той топката в мрежата.

81'
  • Жълт картон за Владимир Вайс

80'
  • Нов опит на Гарет Бейл от пряк свободен удар, но този път Козачик не сгреши.

80'
  • Жълт картон за Роберт Мак

78'
  • Шанс за Уелс - Робсън-Кану центрира отлично отдясно, Рамзи с глава не успя да насочи топката добре и тя излезе в аут.

73'
  • Хал Робсън-Кану заменя Джонатан Уилямс.

71'
  • Джо Ледли заменя Дейвид Едуардс.

69'
  • Удар на Роберт Мак от движение, от доста сериозна дистанция, минава на метър над вратата.

68'
  • Юрай Куцка шутира силно, Дани Уорд обаче се справи.

65'
  • Ондрей Дуда изравнява! Току-що появил  се в игра, Дуда получи на точката на дузпата от Мак, и след грешка в защитата на Уелс реализира точно в центъра на уелската врата.

61'
  • Ондрей Дуда заменя Патрик Хрошовски

60'
  • Михал Дюриш е заменен от Адам Немец

60'
  • Матуш Козачик успя да спаси удар на Гарет Бейл с глава, най-опасното положение за Уелс след гола.

57'
  • Добра възможност за Роберт Мак, който получи топката след грешка в защитата на Уелс, и рамо до рамо със защитник успя да стреля силно, топката прелетя над гредата.

55'
  • Начало на второ полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Словакия организира добра атака, завършила с удар на Хамшик от дъгата пред пеналта, но не достига до Уорд.

41'
  • Патрик Хрошовски с жълт картон.

31'
  • Феновете на Уелс удостоиха покойния мениджър Гари Спийд с песен от трибуните.

25'
  • Куцка от пряк свободен удар, праща топката над гредата.

23'
  • Удар на Аарън Рамзи от разстояние, твърде слаб, за да застраши Козачик.

20'
  • Гарет Бейл откри резултата за Уелс! Запазената марка на звездата на Реал Мадрид - пряк свободен удар - отново проработи! Бейл изпълни удара от близо 30 метра, а Ян Козачик помогна, като не покри добре вратата си.