• Жълт картон за Павел Давидович.

89'
  • Рандал Коло Муани влиза на мястото на Усман Дембеле.

86'
  • Кунде получи отдясно и намери Жиру на точката за изпълнение на дузпа. Нападателят нанесе удар, който рикошира в играч на Полша и излезе в корнер.

85'
  • Фофана влиза на мястото на Чуамени.

82'
  • ГООЛ ЗА ПОЛША! Зад бялата точка застана Левандовски. Нападателят изпълни наказателния удар в свой стил, като Менян успя да спаси. Лева веднага даде сигнал, че вратарят е с двата крака пред наказателното поле преди да нанесе удар, а ВАТ потвърди това. Дузпата беше пребита, като Левандовски стреля в долния ляв ъгъл за 1-1.

77'
  • Карол Швидерски получи в наказателното поле, където беше закачен от Дайо Упамекано. Главният рефер Марко Гуида не посочи бялата точка, което доведе до опасна атака на Франция, при която Мбапе от удобна позиция не стреля слабо и Скорупски спаси. Впоследствие след намеса на ВАР Гуида беше привикан на монитора, за да преразгледа ситуацията в наказателното поле на "петлите" и посочи бялата точка.

74'
  • Роберт Левандовски опита коварен удар от далечна дистанция, който премина опасно покрай вратата.

71'
  • Карол Швидерски влиза на мястото на Никола Залевски.

68'
  • Михал Шкораш заменя Себастиан Шимански.

68'
  • Усман Дембеле се втурна в атака отдясно, навлезе в наказателното поле и опита да намери Мбапе, но центрирането му беше силно.

64'
  • Антоан Гризман заменя Адриен Рабио.

61'
  • Едуардо Камавинга влиза на мястото на Нголо Канте.

61'
  • Оливие Жиру заменя Брадли Баркола.

61'
  • ГОООЛ ЗА ФРАНЦИЯ! Усман Дембеле проби отдясно и беше фаулиран от Якуб Кивиор в наказателното поле. Главният рефер посочи бялата точка. Зад топката застана Килиан Мбапе и с безпощаден удар в левия ъгъл откри резултата и стана автор на първия гол на футболист на "петлите" на първенството.

56'
  • Натискът на Франция продължи и Мбапе на два пъти обстрелва вратата на поляците след пробиви отляво и навлизане навътре. Първо Скорупски успя да избие, а след това ударът на нападателя премина покрай вратата.

50'
  • Дембеле проби отдясно и намери Канте на границата на наказателното поле. Халфът нанесе удар, който срещна тялото на Беднарек и излезе в корнер.

47'
  • Силен шут на Мбапе от далечна дистанция профуча над вратата.

47'
  • Начало на втората част.

46'
  • Класиране на живо към момента в Група D:
    1. Австрия - 6 точки
    2. Франция - 5
    3. Нидерландия - 4
    4. Полша - 1

45+3'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Жълт картон за Адриен Рабио.

42'
  • Мбапе направи двойно с Баркола в наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но Скорупски успя да избие в корнер. След неговото изпълнение удар на Упамекано мина над вратата.

42'
  • Удар на Чуамени от границата на наказателното поле след рикошет премина покрай вратата. След изпълнението на последвалия корнер Уилям Салиба стреля горната греда.

38'
  • Пропуск на Левандовски! Поляците организираха добра атака отляво, където Шимански подаде към Желински. Халфът центрира в наказателното поле, където Роберт Левандовски беше оставен непокрит. Нападателят нанесе удар с глава от десетина метра, но прати топката покрай вратата.

34'
  • Жълт картон за Никола Залевски.

24'
  • Франция организира страхотна контраатака. Канте напредна с топката през центъра, превзе голяма част от терена и опита извеждащ пас отдясно в наказателното поле за Дембеле. Топката дойде малко дълга за крилото, който все пак нанесе удар, но Скорупски затвори ъгъла си и спаси.

19'
  • Шут на Якуб Модер от далечна дистанция премина високо над вратата.

17'
  • Себастиан Шимански центрира от корнер. Защитата на "петлите" не успя да изчисти топката, която се озова в Каспер Урбански. Нападателят нанесе коварен удар, с който Менян се справи.

14'
  • Усман Дембепе проби отдясно, навлезе в наказателното поле и пусна подаване, която стигна до Тео Ернандес в другата част на поле. Крайният защитник нанесе удар, който Скорупски с крак успя да избие.

11'
  • Първият удар към една от двете врати беше към тази на французите. Пьотр Желински шутира от далечна дистанция, но не затрудни Майк Менян.