• Константин Генков даде преднина от 4:3 за Литекс!

• Александър Цветков бележи за Черно море и прави резултата 3:3!

• Антоний Балъков бележи за Литекс и 3:2!

• Георги Илиев е точен при първата дузпа за Черно море и прави резултата 2:2!

• Методи Костов реализира за Литекс при първата дузпа - 2:1 за Литекс!

121'
  • Край на второто продължение! Следва изпълнението на дузпи!

120'
  • Диян Вълков улови топката след нова атака на варненци и удар по посока вратата на Литекс.

116'
  • Удар на Георги Илиев, който обаче бе извън очертанията на вратата на Диян Вълков.

114'
  • Центриране в наказателното поле на Литекс, но не последва точен удар на играч на Черно море.

113'
  • Жълт картон за Даниел Георгиев от Черно море.

110'
  • Начало на второто продължение!

106'
  • Край на първото продължение!

105+1'
  • Атака на Черно море завършва с неточен удар с глава на Марек Кузма.

103'
  • Черно море владее все по-масирано в половината на Литекс.

102'
  • Напрежение пред вратата на Литекс след няколко центрирания, но при разбъркването никой от гостите не успя да засече.

100'
  • Жълт картон за Дилян Димитров за нарушението срещу Цветков.

99'
  • Атака за Черно море, а Александър Цветков е фаулиран.

98'
  • Жълт картон за Георги Какалов от Литекс за грубо нарушение.

96'
  • Жълт картон за Марек Кузма от Черно море.

93'
  • Начало на първото продължение!

91'
  • Край на второто полувреме! Следват продължения в 1/4-финала за Купата на България!

90+4'
  • Удар на Георги Илиев при атака на Черно море, но той прати топката над вратата на домакините.

90+1'
  • Жълт картон за Руслан Иванов от Литекс.

89'
  • Центриране на Бойчев в предни позиции за Литекс, а вратарят Емил Михайлов боксира топката и изчисти.

88'
  • Атака за Черно море приключва с падане на Иван Коконов в наказателното поле, но сигнал от рефера няма.

78'
  • Жълт картон за влезлия преди малко Радослав Бойчев за грубо нарушение срещу Мишо Венков.

75'
  • Радослав Бойчев заменя Атанас Курдов в състава на Литекс.

72'
  • Минков заменя Балджийски в състава на Черно море.

67'
  • Жълт картон за Борислав Балджийски за симулация при падане пред наказателното поле на Литекс.

67'
  • Антоний Балъков заменя Васев в състава на Литекс.

65'
  • Иван Коконов замена Хосе Лопес в състава на Черно море.

59'
  • Георги Какалов заменя Искрен Писаров в състава на Литекс.

58'
  • Жълт картон за Веселин Васев от Литекс.

54'
  • Нова атака за варненци. Опасност пред вратата на Литекс след поредното центриране и топката е избита в корнер.

53'
  • Шанс за Черно море. Даниел Георгиев отправи силен удар, но Диян Вълков спаси.

50'
  • Атака за Черно море! Отново Венков отправи удар след центриране от корнер. Той обаче не успя да насочи добре топката.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Възможност за Литекс, но в крайна сметка вратарят на Черно море Емил Михайлов овладя топката.

45'
  • Фрапантен пропуск на Борислав Балджийски! Балджийски получи от Марек Кузма в предни позиции и той не успя са преодолее Диян Вълков.

42'
  • Гол за Черно море! Михаил Венков реализира за 1:1! Венков засече центриране на Георги Илиев от корнер и изравни за варненци.

34'
  • Остро влизане на Искрен Писаров срещу Ондрей Сукуп от Черно море при атака за варненци.

27'
  • Гол за Литекс! Домакините поведоха с 1:0 след точно попадение от дузпа на Методи Костов!

22'
  • Дузпа за Литекс! Съдията Волен Чинков отсъди дузпа за нарушение на Даниел Георгиев срещу Веселин Васев в наказателното поле на домакините. След центриране на Александър Кирилов, Георгиев не успя да играе с глава и изблъска Васев, а Чинков прецени, че има основания за дузпа.

21'
  • Атака за Литекс. Атанас Курдов опита да намери свободен съотборник, но защитата на варненци се справи.

21'
  • Балджийски падна в наказателното поле на домакините и поиска дузпа, но сигнал от рефера Волен Чинков не последва.

15'
  • Пак шанс за Черно море. Стражът на Литекс Диян Вълков спаси удар на Хосе Лопес.

14'
  • Нова възможност за Черно море. Отново Марек Кузма получи в предни позиции. Кузма обаче прехвърли вратата на Литекс.

12'
  • Шанс за Черно море. Марек Кузма отправи удар, но не успя да насочи добре топката.

4'
  • Възможност за Литекс, но опасността бе предотвратена от защитата на Черно море пред наказателното поле.