• 20’ Стефан Христов
  • 83’ Емануил Манев
  • Край на мача!

90+5'
  • Великолепна възможност за току що влезлия Попадийн. Той стреля от десетина метра фронтално срещу Вуцов, но вратарят спасява.

86'
  • Попадийн заменя Андерсон.

84'
  • ГООООЛ за Царско село! Домакините повеждат с 2:0 след прекрасна контраатака. Андерсон пое от собствената си половина, напредна добре по левия фланг и пусна към Емануил Манев, който без никакви проблеми засече в мрежата за 2:0.

83'
  • Греда за Царско село! Влезлият като резерва Карим Роси овладя на гърди центриране от фал обработи топката и стреля от въздуха, но коженото кълбо спря в напречната греда. Веднага след това бе отсъдена засада.

77'
  • Макрилос също е декориран в жълто.

74'
  • Гандри получава първия жълт картон в мача.

73'
  • Хубав пробив на Кръстев по дясното крило завърши с подаване в наказателното поле, където Радослав Кирилов играе с топката, но не успява да отрави точен удар.

69'
  • Лесли Де Са е изведен зад отбраната на Славия, напредна и стреля по диагонала в аут.

66'
  • Рангелов отстъпва мястото си на Калоян Кръстев.

65'
  • Карим Роси заменя Панайотис Лука.

63'
  • Левсли Де Са заменя Стефан Христов за домакините.

63'
  • Панайотис Лука също пробва късмета си с далечен изстрел, но и той праща топката встрани от вратата. .

59'
  • Удар на Димитър Костадинов от дистанция, но той е доста неточен.

55'
  • Равностойна игра от двата тима в първите минути на втората част.

55'
  • Дилан Мартенс е заменен от Емануил Манев.

46'
  • Дарко Тасевски заменя Емил Стоев в състава на гостите.

46'
  • Мартин Сораков заменя Ерол Дост за Славия.

46'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Центриране на Петер Макрилос отляво, но топката не представлява трудност за Джони Пласид, който лови на половин метър от голлинията.

39'
  • Шанс за Славия! След центриране отдясно, Джони Пласид не успя да играе убедително и позволи да бъде прехвърлен. Зад гърба му дебнеше Радослав Кирилов, който обаче не може да спечели единоборството с Реян Даскалов и да отправи удар към празната врата.

30'
  • Андерсон получава удар и има нужда от лекарска помощ.

28'
  • Пореден корнер за Царско село.

25'
  • ГОООЛ за Царско село! Домакините откриват след попадение на Стефан Христов. нападателят засече по отличен начин центриране на Луи Нганиони отляво.

20'
  • Владението на топката в първия четвърт час на мача е 74% срещу 26% в полза на домакините.

15'
  • Страхотен шанс за Царско село. Андерсон центрира отляво, топката рикошира в тялото на Михаил Александров, а това затрудни максимално вратаря Вуцов, който със сетни усилия успя да избие в нов ъглов удар.

11'
  • Добро начало за домакините. В първите пет минути на срещата, играта се води предимно в половината на Славия.

5'
  • Удар на Димитър Костадинов с глава след центрирането от ъгловия удар, топката минава над вратата.