• 20’ Мартин Кавдански
  • 64’ Реян Даскалов
  • 25’ Найджъл Роберта
  • 39’ Станислав Иванов
  • Край на мача! Двата тима завършват при резултат 2:2 в един изключително интересен мач за края на съботната програма.

90+6'
  • Лъчерар Балтанов също получава втори жълт, съответно и червен картон, Царско село с 10.

90+2'
  • Домакините продължават с хаотичните си опити за отбелязване на гол, но без успех до момента.

90+1'
  • Дилан Мартенс опита шута си от над 25 метра, който обаче беше безкрайно неточен.

87'
  • Янис Геролему заменя Андерсон за състава на Царско село.

85'
  • Смени и за Любослав Пенев. Мирослав Будинов заменя Стефан Христов.

84'
  • Смяна за Левски - Патрик-Габриел Галчев заменя Станислав Иванов.

82'
  • Левски остава с 9! Поредната бърза контраатака на Царско село изхвана непоготвена защитата на Левски, а Илия Юруков извърши необмислен фаул, след като вече имаше жълт картон в мача. Николай Колев, логично, му показа и червения цвят на картона.

77'
  • Промяна и в състава на Левски. Георги Александров влиза на мястото на Паулиньо.

70'
  • Царско село изравни! След хубава постепенна комбинация Реян Даскалов беше изведен на чиста позиция зад защитата на Левски, а ударът му по земя се оказа неспасяем за Николай Кръстев.

64'
  • Първа смяна в срещата. Панайотис Лука заменя Емануил Манев в състава на гостите.

64'
  • Голям шанс за гостите! След бърза контраатака Станислав Иванов беше изведен по дясното крило, след което пласира перфектно центриране за нахлуващия на границата на наказателното поле Паулиньо, но бразилецът не уцели вратата от отлична позиция.

59'
  • Дилан Мартенс опита късмета си отдалеч, но топката профуча доста над вратата на  Кръстев.

57'
  • Домакините затягат обрача около вратата на Николай Кръстев, но за момента не са успели да застрашат вратата на младия страж.

56'
  • Жълт картон за Реян Даскаков от състава на домакините

48'
  • Начало на второто полувреме!

45+2'
  • Край на първото полувреме! Аванс от 2:1 за гостите

45+2'
  • Левски прави пълен обрат! Гостите получиха шанс да изпълнят свободен удар, а след като топката беше отклонена от Тома Даске, Станислав Иванов се оказа най-съобразирелен и шокира момчетата на Любослав Пенев за 2:1.

39'
  • Левски остава с 10 човека! Орлин Старокин сътвори чутовна глупост, след като само в рамките на няколко секунди успя да си заслужи два жълти картона и да бъде принуден от главния съдия, Николай Колев, да напусне терена

37'
  • Момчетата на Любослав Пенев очевидно се събудиха след изравнителното попадение и тотално владеят ситуацията на терена в последните минути.

37'
  • Светкавичен отговор от "сините"! След хубава атака по лявото крило Паулиньо намери пробива без топка на Матео Стаматов, който пък центрира остро, а на точното място беше Найджъл Робърта за 1:1

25'
  • Царско село поведе! След наглед не особено добро центриране от фаул, топката стигна до Иван Бандаловски, който стреля и уцели гредата на вратата на Левски, а Мартин Кавдански от броени метри не сбърка за 1:0.

20'
  • Жълт картон за Ивайло Марков от състава на домакините.

15'
  • Найджъл Робърта получи възможност да стреля от пряк свободен удар, но шутът му не затрудни Пласид.

11'
  • Два сериозни шанса за Левски! След хубав пробив на Матео Стаматов, Мартин Райнов изникна на стрелкова позиция, но ударът му с глава беше блокиран. Секунди по-късно Найджъл Робърта се освободи в наказателното поле, но от броени метри не успя да преодолее Джони Пласид.

6'
  • Първи шанс в мача, след като Тома Даске засече центриране от корнер, но нямаше проблеми за Джони Пласид.