• 9’ Марин Петков
  • 88’ Борислав Цонев
  • Край на мача! Момчетата на Живко Миланов вземат ключов успех като гост - 2:0.

90+4'
  • Гостите решиха всичко! След изпълнение на фаул домакините заспаха и Мартин Петков намери Борислав Цонев, който с голяма доза късмет успя да преодолее Джони Пласид, за да ознаменува завръщането си с гол.

88'
  • Страшен шанс за Царско село! След подаване в наказателното поле, Лука успя да намери Карим Роси, който обаче не успя да уцели вратата от отлична ситуация.

87'
  • Боби Цонев се завръща в игра, заменяйки героят в този мач за Левски - Марин Петков.

81'
  • Последна смяна за Царско село. Карим Роси заменя Андерсон.

80'
  • Пропуск! След центриране от ъглов удар Мартин Петков се оказа на голова позиция, но ударът му беше спасен от Пласид.

79'
  • Нов голям шанс за домакините! След центриране на Андерсон отляво, Лесли Де Са се размина с топката, а Панайотис Лука видя ударът му спасен от Микулич.

72'
  • Смяна и за Живко Миланов. Билал Бари заменя Андриан Краев.

71'
  • Патрик Габриел-Галчев получи удар от Звонимир Микулич и се нуждае от медицинска помощ.

70'
  • Нова смяна за Царско село. Лесли Де Са заменя Димитър Костадинов.

66'
  • Жълт картон за Андерсон Кордейро.

64'
  • Антонио Георгиев заменя Стефан Христов.

61'
  • Двойна смяна за домакините. Христо Попадийн е заменен от Панайотис Лука.

61'
  • Шанс за Царско село! След центриране от десния фланг на задната греда Андерсон и Димитър Костадинов бяха един зад друг, след което българинът успя да стреля, но много неточно.

60'
  • Възможност и за Царско село! След бърза атака Емануил Манев се оказа на чудесна стрелкова позиция и от 20 метра за малко не успя да уцели целта.

52'
  • Шанс за Левски! Андриан Краев успя да навлезе в наказателното поле и да стреля от малък ъгъл, но Джони Пласид спаси майсторски.

47'
  • Начало на второто полувреме!

45+1'
  • Край на първата част! Минимален аванс за Левски!

45+1'
  • Жълт картон за Христо Попадийн.

44'
  • Точен удар на Андерсон Кордейро, но право в ръцете на Звонимир Микулич.

42'
  • Реян Даскалов също опита късмета си отдалеч, но отново над вратата на Микулич.

37'
  • Голям шанс за втори гол за Левски! След бърза контраатака Драган Михайлович успя да намери пробивът на Мартин Петков, но Джони Пласид скъси ъгъла и успя да спаси майсторски.

35'
  • Марин Петков се нуждае от медицинска помощ след сблъскване с Джони Пласид.

33'
  • Жълт картон за Реян Даскалов.

27'
  • Димитър Костадинов отново изникна на стрелкова позиция, но шутът му беше блокиран. След последвалия ъглов удар и Лъчезар Балтанов опита, но доста неточно.

25'
  • Темпото на мача не спада особено, но головите ситуации в последните минути намаляха.

22'
  • Димитър Костадинов също изпробва мерника си отдалеч и не беше никак далеч от страхотен удар.

17'
  • Здравко Димитров опита късмета си от 20-на метра, но не уцели вратата на Царско село.

15'
  • Левски поведе! След чудесна атака през центъра Здравко Димитров успя да изведе в коридор вляво Марин Петков, а младокът не се поколеба и разстреля Джони Пласид за 1:0.

9'
  • Чудесен шанс за гостите! След бърза атака отляво, Марин Петков успя да центрира към Мартин Петков, чийто удар затрудни Джони Пласид, но вратарят се справи.

4'
  • Първи шанс за домакините в мача, след като Димитър Костадинов стреля след центриране отдясно, но след рикошет нямаше проблеми за Звонимир Микулич.