• Край на срещата! Дунав победи с 2:1 и прескочи Царско село в класирането.

• Страхотен шанс! Густаво Карбониери се извиси най-високо след центриране на Уесли Ната, но Благой Макенджиев някак успя да избие топката над вратата си и да запази аванса на тима си.

90+1'
  • Нова възможност! След продължително нападание Бахамбула получи топката на границата на наказателното поле и стреля, но удатът му мина на сантиметри от страничниа стълб на вратата на Макенджиев.

82'
  • Пореден пропуск за Царско село! Родни Антуи отново създаде чудесно положение, след като намери с центриране Дамиен Мари на точката на дузпата, но резервата не уцели вратата.

80'
  • Смяна в състава на домакините. Антон Карачанаков е изваден, като на негово място влиза Дамиен Мари.

78'
  • Шанс за изравнителен гол! Антуи беше изведен вляво от вратата на Дунав и стреля, но изстрелът му беше блокиран самоотвержено от Александър Исаевски.

74'
  • Поредица от удари пред вратата на Макенджиев, но и Реян Даскалов и Йордан Минев не успяха да оцелят вратата.

68'
  • Пълен обрат за гостите! След центриране на Александър Исаевски Ахмед Ахмедов стреля, ударът му беше избит на гол линията, но при добавката Ивайло Лазаров не остави шансове на Джони Пласид за 2:1.

62'
  • Първа смяна в срещата. Свилен Щерев заменя Мартин Костадинов.

62'
  • Нов голям шанс за домакините! След чудесна двойна комбинация между Антуи и Реян Даскалов последният намери Антон Карачанаков на задната греда, който обаче също не оцели вратата на русенци.

58'
  • Огромен пропуск за Царско село! Йордан Минев беше намерен на задната греда със страхотно центриране на Уесли Ната, но бекът на домакините не успя да оцели вратата от броени метри.

56'
  • Бахамбула опита мерника си след комбинация с Венци Христов, но ударът на халфа беше слаб и не затрудни Макенджиев.

53'
  • Шанс за гостите! Ахмед Ахмедов беше изведен зад гърба на защитата на Царско село, но не успя да намери продължение на атаката и центрирането му попадна право в ръцете на Джони Пласид.

52'
  • Активно начало на втората част за Царско село. Играчите на Людмил Киров трудно излизат от своята половина.

50'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме в София! Тимовете се оттеглят при 1:1.

45+2'
  • Шанс за Царско село в края! Бахамбула и Венцислав Христов размениха подавания и нападателят успя да изведе Бахамбула сам, фронтално срещу вратата на Макенджиев, но халфът не оцели добре топката.

45+1'
  • Родни Антуи си спечели пряк свободен удар на границата на наказателното поле на Дунав. Зад топката застана Антон Карачанаков и опита мерника си, но топката премина малко встрани от вратата на стража на гостите.

45'
  • Венци Христов отново опита късмета си от около 20 метра, но шутът му мина доста над вратата на Благой Макенджиев.

38'
  • Първи жълт картон в двубоя и той е на сметката на Ахмед Ахмедов.

35'
  • Изравнителен гол на Дунав! След центриране в наказателното поле от страна на Мартин Костадинов, Мартин Ковачев успя да се извиси и да забие топката покрай Пласид за 1:1.

31'
  • Голям пропуск за Царско село! Родни Антуи отново беше в центъра на събитията, след като мина през своя човек на лявото крило и намери Венцислав Христов на точката на дузпата. Христов оввладя и пласира хубав и плътен удар, който обаче мина на сантиметри покрай странични стълб на Макенджиев.

23'
  • Гол за Царско село! Страхотен дълъг пас на Мартин Кавдански към Веселин Минев, който излъга Михаил Милчев отлично и пласира чудесно центриране с външен фалц към Родни Антуи, който с глава препарира Благой Макенджиев.

20'
  • Първи корнер в мача и той е на сметката на Дунав. След неговото изпълнение обаче не се стигна до нищо интересно.

14'
  • Антон Карачанаков центрира от свободен удар на около 30 метра от вратата на Дунав. Той намери Дилан Бахамбула на задната греда, но ударът на полузащитника не затрудни Благой Макенджиев.

9'
  • Първи удар в мача и е той на сметката на Царско село. Бахамбула намери Венци Христов в наказателното поле, но ударът му с глава беше слаб и неточен.