• Опасен удар на Антонио Георгиев извън наказателното поле, но Христо Иванов внимаваше.

• Васил Божинов прави дебют за домакините. Той замени Андерсон Кордейро.

• Втора промяна в Етър. Иван Михайлов замени Даниел Пехливанов.

75'
  • Нова промяна за Царско село. Дилан Мертенс парви дебют, след като замени Емануил Манев.

70'
  • ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО - 3:0! Автогол си отбеляза Иван Скерлев! Резервата Стефан Христов успя да засече с глава центриране в наказателното поле, но топката срещна гърба на Скерлев и влезе във вратата му - 3:0.

67'
  • Първа промяна за домакините. Стефан Христов влезе на мястото на Салиф Сисе.

65'
  • Етър създаде най-чистата си ситуация в срещата досега! Кольо Станев получи топката отдясно и центрира към далечната греда, където бе Милчо Ангелов. Нападателят шутира, но Михаил Иванов успя да спаси по брилянтен начин. Последва добавка на Ангелов, но отново вратарят успя да отрази удара.

62'
  • След центиране от ъглов удар Антонио Георгиев засече опасно топката с глава, но покрай вратата на Иванов.

60'
  • Първа промяна в мача. Стелиян Добрев замени Валентин Йосков в тима на Етър.

57'
  • Втори жълт картон само в рамките на седем минути получи Пламен Крачунов, което занчеше червен картон. По този начин той остави своя отбор с човек по-малко.

54'
  • Греда за домакините! Божидар Васев проби добре отляво и центрира в наказателното поле, където Мирослав Будинов стреля с глава, но потката се отби от гредата.

53'
  • Първи жълт картон и за играч на Царско село. Получи го Ивайло Марков.

53'
  • Първо официално предупреждение в срещата. То е за централния бранител на Етър Пламен Крачунов.

47'
  • ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Антонио Георгиев удвои резултата! Борис Галчев предостави отлично центриране от пряк свободен удар в наказателното поле, където Антонио Георгиев засече с глава във вратата на "болярите" - 2:0.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 1:0!

45+2'
  • Една минута е добавеното време на първата част.

45+1'
  • Първата ситуация пред вратата на Царско село дойде в 35-ата минута, когато Милчо Ангелов добре комбинира с Кольо Станев отдясно на пеналтерията. Последният пое топката и стреля силно, но над вратата на Михаил Иванов.

35'
  • Пореден шанс за домакините! Мирослав Будинов спечели един двубой във въздуха срещу Пламен Крачунов, след което пое топката и стреля опасно, но вратарят Христо Иванов бе на своето място и изби в ъглов удар.

31'
  • Само две минути след попадението домакините можеха да нанесат втори удар! Божидар Васев центрира в наказателното поле, където Сисе бе оставен непокрит от защитата на "болярите". Нападателят изпревари вратаря Иванов и стреля с глава, но над вратата.

22'
  • ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Голмайстор е Андерсон Кордейро! Отбраната на Етър не успя да изчисти добре топката след едно центриране и тя стигна до бразилеца, който бе оставен съвсев сам и със силен удар от границата на наказателното поле прати топката във вратата на Иванов - 1:0.

20'
  • Салиф Сисе стреля неточно с глава след центриране от корнер.

17'
  • По-добрата игра на домакините продължи и след центиране на Борис Галчев от статично положение, отдясно на вратата на Етър, в наказателното поле, на далечната греда Ивайло Марков вкара кълбото във вратата на Иванов, но бе отсъдена засада.

14'
  • Само минута след това възпитаниците на Любослав Пенев пропуснаха най-чистата възможност до момента. Божидар Васев преодоля съперник и след това качи топката на главата на Галчев, който обаче прати топката малко встрани от вратата на Христо Иванов.

9'
  • Новото попълнение на "царете" Салиф Сисе добре свали пред наказателното поле за Борис Галчев, който стреля но неточно.

8'
  • Първият шанс бе за домакините. Андерсон Кордейро успя да получи топката на границата на наказателното поле отляво и опита силен удар, който обаче премина над вратата на Етър.