• 55’ Милчо Ангелов
  • 60’ Дино Мартинович
  • Край на срещата! Царско село и Етър завършват при 2:2.

90+5'
  • Царско село стига до равенството в последната секунда! Дамиен Мари получи възможност да центрира от левия фланг, след което пласира перфектно центриране на главата на Густаво Карбониери. Централният бранител не сбърка и вхърля трибуните в екстаз.

90+4'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Царско село връща интригата! Родни Антуи получи топката на границата на наказателното поле и опита изстрел. Шутът беше блокиран, но с голям късмет попадна в краката на Дилан Бахамбула, който арзстреля Христо Иванов за 2:1.

89'
  • Светослав Ковачев напредна отляво след хубава бърза контраатака, но в крайна сметка не успя да пласира прецизно центриране.

87'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев след грубо нарушение.

75'
  • Голям шанс за 3:0! Иван Стоянов намери Милчо Ангелов, който изведе с едно докосване Дино Мартинович сам срещу вратаря Джони Пласид, но ударът му някак премина встрани от вратата.

73'
  • Смяна в състава на Никола Спасов. Георги Минчев влиза на мястото на Венцислав Христов.

68'
  • Нова смяна за домакините. Дамиен Мари заменя Андерсон Кордейро.

65'
  • Първа смяна за Царско село. Антонио Георгиев заменя Серкан Юсеин.

63'
  • Втори гол за гостите! Светослав Ковачев успя да пласира чудесно центриране от левия фланг и намери нахлуващия от втора позиция Дино Мартинович, който вкара за 2:0.

60'
  • Етър шокира домакините! След чудесен извеждащ пас зад защитата на Царско село Милчо Ангелов напредна необеспокоявано и заби топката зад Джони Пласид за 1:0.

55'
  • Гостите се опитват да започнат второто полувреме като по-активния отбор, но генерално положенията продължават да отсъстват.

52'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме! Мъчително 0:0 до момента.

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45'
  • Уесли Ната навлезе навътре от дясното крило, след което отправи точен удар към вратата на Иванов, но твърде слаб, за да затрудни стража.

41'
  • Родни Антуи се опита да изостри действията в нападението на Царско село, но след неуспешен пас извърши нарушение, с което да приключи офанзивните действия на състава.

39'
  • Принудителна смяна в състава на гостите. Светослав Ковачев заменя Никола Колев.

34'
  • Атрактивно изпълнение на Венци Христов, който получи топката на точката на дузпата и опита да завърши с удар над глава, но кълбото мина над вратата на Христо Иванов.

31'
  • Ъглов удар за състава на Никола Спасов. Центрирането на Венцислав Христов обаче не създаде никакви затруднения за отбраната на Етър.

28'
  • Добра контраатака за състава на гостите. Дино Мартинович беше изведен с пространство пред себе си срещу двама бранители на Царско село. Мартинович успя да си създаде прострамство и да намери Милчо Ангелов на точката на дузпата, но ударът му беше слаб и попадна право в ръцете на Джони Пласид.

23'
  • Добра атака за Царско село. Венци Христов получава на границата на наказателното поле, където пада след съприкосновение с футболист на Етър, но реферът посочва, че нарушение няма.

12'
  • Първи удар в мача - удар от средна дистанция за Царско село, но право в ръцете на Христо Иванов.