• 90+1’ Реян Даскалов
  • 75’ Бисмарк Чарлс
  • Край на мача!

90+3'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Капитанът на "царете" Реян Даскалов бе големият герой в последната минута на срещата. Той отправи топовен изстрел посока вратата на Густаво Бусато след избита топка от фаул и кълбото влетя в "червената" врата.

90+1'
  • Жълт картон за Амос Юга за реплики към съдиите.

89'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Греъм Кери достави топката след центриране от фаул в наказателното поле на "царете", а резервата Бисмарк Чарлс се извиси и с глава матира Пласид - 1:1.

75'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов.

73'
  • Смяна в Царско село - влиза Карим Роси, излиза Христов.

72'
  • Удар! Опасен изстрел на Пламен Гълъбов след ъгловия удар, но топката се отби в рамото на Луис Педро и отиде в корнер.

68'
  • Жълт картон за Ивайло Марков.

64'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Митко Митков, излиза Кейта.

60'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Бисмарк Чарлс, излиза Кайседо.

59'
  • Изстрел на Мертенс! Топка покрай "червената" врата. Малшанс за домакините.

56'
  • Ивайло Марков даде остро центриране към Стефан Христов, но неговият удар не беше точен, за да затрудни Бусато.

51'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Пламен Гълъбов, излиза Смоленски.

46'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+3'
  • Три минути добавено време.

45'
  • Смяна в Царско село - влиза Емануил Манев, излиза Стеванович.

39'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ПЕТЪР ЗАНЕВ! Капитанът на ЦСКА получи втори жълт картон, след като спъна Ален Стеванович и остави своите с 10.

34'
  • Бандаловски получава лекарска помощ, след като удари с главата си тази на Жорди Кайседо. Доста болезнен удар.

29'
  • Жълт картон за Реян Даскалов от домакините.

26'
  • Амбициозен опит на Жорди Кайседо, който шутира от далечно разстояние, но прекралено слабо, за да затрудни Пласид.

24'
  • Дилан Мартенс центрира топката отляво към далечната греда на ЦСКА, където беше Даскалов. Капитанът на домакините стреля с глава, но Бусато спаси.

20'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Димитър Костадинов бе точен от дузпа за "царете" с ефирно изпълнение.