• Край на мача! Резултат 0:0!

90+5'
  • Джони Пласид боксира уверено центриране от пряк свободен удар на Васил Шопов отляво на наказателното поле.

90+2'
  • Ангел Бастунов замени Галин Иванов в тима на гостите.

90+2'
  • Четири минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Още една промяна за Царско село. Андерсон Кордейро отстъпи мястото си на Дилан Мертенс.

85'
  • Трета смяна за домакините. Симеон Мечев замени рожденика Стефан Христов, който днес навършва 31 години.

81'
  • Най-чистият шанс дотук в срещата бе пропуснат от тима на ЦСКА 1948! Лазар Марин центрира отляво в наказателното поле, а оставеният непокрит Мартин Камбуров засече топката с глава от чиста позиция, но не успя да уцели вратата на Пласид.

79'
  • Марио Топузов замени Денислав Александров в състава на новаците.

77'
  • Втора промяна и за „царете“. Уеси Ната е заменен от Емануил Манев.

70'
  • Още една смяна за ЦСКА 1948. Михаил Минков замени получилия контузия Димитър Пиргов.

66'
  • Първа смяна за гостите. Даниел Младенов замени Георги Русев.

66'
  • Хубава атака на ЦСКА 1948 по десния фланг, но Георги Русев с разочароващо подаване.

65'
  • Андерсон Кордейро вкара топката във вратата на гостите, но бе отсъдена засада.

60'
  • Уесли Ната опита хитро изпълнение от пряк свободен удар. Бразилецът шутира под стената, но прекалено слабо и безпроблемно за Даниел Наумов. Това бе и първи точен удар за „царете“.

55'
  • Борис Галчев центрира от пряк свободен удар, отдясно на наказателното поле. Там Хулио Родригес успя да засече, но ударът му премина на безопасно разстояние от лявата греда на Наумов.

50'
  • На почивката старши треньорът на домакините Любослав Пенев прави промяна. Мирослав Будинов замени Салиф Сисе.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Две минути добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Първи удар и за домакините. Отправи го Стефан Христов, който обаче бе доста неточен.

45'
  • И двата отбора опитват разнообразни атаки – през центъра или по крилата, като последният пас изневерява до този момент, за да се стигне до нещо по-опасно.

• Георги Русев отбеляза във вратата на домакините, но попадението моментално беше отменено заради еднометрова засада на футболиста на гостите.

27'
  • Първият удар към една от двете врати отправи Денислав Александров, който насочи добре топката под гредата, но Джони Пласид внимаваше и изби в корнер.

23'
  • Първите 10 минути на срещата се разви в спокойно темпо и без опасности пред двете врати.

• Малко преди началото на двубоя титулярният централен защитник на гостите Венцислав Василев е получил разтежение по време на загрявката. Неговото място зае 20-годишният Симеон Петров.