• 5’ Илиан Илиев-младши
  • 19’ Илиан Илиев-младши
  • 61’ Матиа Курьор
  • 88’ Исмаил Иса
  • Край на мача! Черно море постига разгромна победа с 4:1 при визитата си на Царско село и гледа смело към 7-то място в efbet Лига.

90+5'
  • Четвърто попадение за Черно море! След чудесна двойна комбинация между Матиас Курьор и Исмаил Иса последният успя да преодолее с лекота защитник на домакините, след което и пласира хладнокръвен изстрел далеч от обсега на Джони Пласид, за да направи резултат 4:1.

88'
  • Дилян Георгиев заменя Румен Гьонов за състава на Любослав Пенев.

86'
  • Пропуск от бялата точка за Черно море! След необмислени действия на Хулио Родригес, който повали Матиа Курьор, беше отсъден нов 11-метров наказателен удар в срещата. Зад топката застана Исмаил Иса, който обаче не беше никак убедителен в изпълнението си, което беше спасено от Джони Пласид.

82'
  • Огромен пропуск на Курьор! След индивидуален пробив на Патрик Андраде бразилецът намери Матиа Курьор на точката на дузпата, но по някакъв начин стрелецът не успя да преодолее Джони Пласид.

80'
  • Нова смяна за гостите. Родриго Енрике е сменен от Димитрис Хантакиас.

78'
  • Червен картон за Енчев! Няма и минута след като се появи на терена защитникът направи необмислен фаул при спирането на контраатака, след което съдията на срещата не замисли и му показа директен червен картон.

77'
  • Втора смяна за "моряците". Мирослав Енчев заменя Цветомир Панов.

76'
  • Смяна в състава на гостите. Мохамед Букаси заменя Васил Панайотов.

75'
  • Греда и за Черно море! След страхотна контраатака Матиа Курьор успя намери напълно непокрития Исмаил Иса, който от границата на наказателното поле нацели горната греда на вратата, пазена от Джони Пласид.

73'
  • Жълт картон за Виктор Попов от състава на гостите.

71'
  • Греда за домакините! След изпълнение на ъглов удар Мартин Кавдански се извиси най-високо от всички и заби топката към вратата на гостите, нацелвайки както страничната така и горната греда на вратата на Миодраг Митрович.

67'
  • И още една промяна за Любослав Пенев. Шарлестон заменя Георги Минчев.

64'
  • Смени за Царско село. Ивайло Иванов е заменен от Симеон Мечев.

63'
  • Този път Черно море нанася решителен трети удар! След изпълнението на свободен удар отдясно на вратата на Царско село Даниел Димов свали отлично топката за непокрития Матиа Курьор, който от броени метри нямаше как да сбърка за 3:1.

61'
  • Жълт картон за Ивайло Иванов от състава на Царско село.

59'
  • Опит за удар отдалеч и на Цветомир Панов, който е бпокиран в ъглов удар. След неговото изпълнение Джони Пласид не се намеси добре, но в крайна сметка беше отсъден фаул срещу Мирсолав Будинов и попадението на Курьор не беше зачетен.

53'
  • За малко трети гол за гостите! Матиа Курьор получи чудесен пас на левия фланг и задържа добре, преди да намери Патрик Андраде на границата на наказателното поле на Царско село. Андраде намери пространство за шут, който обаче беше спасен с вещина от стража на домакините.

50'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част, двата тима се оттеглят при 1:2 в полза на Черно море!

45+1'
  • Родриго Енрике опита късмета си от около 25 метра от пряк свободен удар, но изстрелът премина много, много над вратата на Джони Пласид.

45'
  • Жълт картон за Мартин Кавдански от състава на Царско село.

41'
  • Домакините се връщат в срещата! След центриране от десния фланг Андерсон Кордейро свали топката към точката на дузпата на Черно море, преди Георги Минчев да бъде съборен непозволен и съдията на срещата да отсъди дузпа. Зад топката застана именно Минчев, който беше хладнокръвен и не допусна пропуск, правейки резултата 1:2.

35'
  • Стефан Станчев опита мерника си от далеч, но топката профуча далеч над гредата на Царско село.

33'
  • Време е за традиционната пауза за хидратация на играчите.

30'
  • Шанс за Царско село! След страхотен индивидуален рейт на Андерсон Кордейро на левия фланг бразилецът реши да стреля от труден ъгъл, но беше спрян от добрата на намеса на Митрович.

26'
  • Втори гол за гостите! След нова хубава атака Цветомир Панов центрира успоредно на вратата на Царско село, където Джони Пласид допусна фатална грешка, поставяйки буквално топката на пътя на Илиан Илиев-младши, който не сбърка за 2:0.

19'
  • Мирослав Будинов получи топката зад защитата на Черно море, но опитът му за удар беше блокиран в ъглов удар от Стефан Станчев. Гостите се справиха на ниво с опасността.

16'
  • Нов шанс за гостите! След продължителна комбинация топката попадна в краката на Исмаил Иса, който от около 18 метра опита късмета си, но диагоналният му изстрел премина покрай дясната греда на Джони Пласид.

14'
  • Първи точен удар в мача за домакините след далечен изстрел на Реян Даскалов. Шутът обаче попадна право в ръцете на Миодраг Митрович.

12'
  • Родриго успя да се отскубне от Мартин Кавдански в наказателното поле на Царско село, но опасното му центриране беше блокирано в корнер. След него не последва нищо интересно.

8'
  • Гостите повеждат! С първата си сериозна атака в мача "моряците" повеждат. След чудесна комбинация в центъра Васил Панайотов намери захождането без топка на Илиян Илиев-младши, който даде преднина на своя тим навръх рождения ден на баща си.

5'
  • Умерено начачо на срещата с периоди на притежание и за двата тима. Без сериозни положения до момента.