• 74’ Атанас Илиев
  • 90+4’ Мишел Еспиноса
  • Край на мача!

90+5'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Гостите изравниха резултата дълбоко в добавеното време. Филип Филипов центрира в наказателното поле, а Еспиноса спря с гърди и отправи удар с десния крак, който бе неспасяем за Пласид.

90+4'
  • Шанс! Грандиозна възможност за Царско село да вкара трети гол. Андерсон Кордейро свали с глава към Карим Роси, чийто удар бе париран от Аргилашки.

90+3'
  • Пет минути добавено време.

90+3'
  • Капитанът на Царско село Реян Даскалов бе изнесен на носилка, след като имаше сериозни болки в левия глезен. По всички личи, че домакините ще доиграят мача с човек по-малко.

89'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ, но той е отменен! Мишел Еспиноса засече с глава във вратата на Царско село, но играчът бе в засада, която бе правилно отсъдена.

87'
  • Смяна в Царско село - влиза Хари Денков, излиза Костадинов.

86'
  • ГРЕДА ЗА БОТЕВ! Атанас Илиев нанесе сериозен удар с глава след центриране от корнер, но тя се отби в напречната греда. Последва излизане на Пласид да боксира напред, след което Иван Бандаловски получи удар.

81'
  • Жълт картон за Мишел Еспиноса.

77'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! След центриране на топката от фаул на Янсон се получиха много грешки в опитите на Царско село да изрита напред топката. Мишел Еспиноса даде успореден пас за Атанас Илиев, който отблизо матира Пласид за 2:1.

74'
  • Смяна в Царско село - влиза Луис Педро, излиза Кавдански.

73'
  • Смяна в Царско село - влиза Лесли Де Са, излиза Стефан Христов.

73'
  • Кевин Янсон стреля елегантно от свободен удар, но топката се отби в напречната греда на Джони Пласид и излезе аут.

64'
  • Смяна в Ботев - влиза Мишел Еспиноса, излиза Младеновски.

63'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Домакините наказаха низ от неразбирателства в "жълто-черната" отбрана. Нито един бранител на Ботев не изчисти центрирана топка отдясно на Стефан Христов и тя отиде в Андерсон, който с десния крак матира излезлия Аргилашки за 2:0.

58'
  • Смяна в Царско село - дебют прави Карим Роси, излиза Лука.

57'
  • Реян Даскалов центрира от фаул, но отбраната на пловдивчани се справи и изчисти силно напред.

56'
  • Смяна в Ботев - влиза Салиф Сисе, излиза Славчо Шоколаров.

53'
  • Жълт картон за Мартин Кавдански.

48'
  • Димитър Тонев проби на скорост и стигна до наказателното поле на домакините. Шутира от границата му, но топката премина на около половин метър встрани.

47'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

45'
  • Жълт картон за Христо Попадийн.

42'
  • Жълт картон за Атанас Илиев от Ботев.

39'
  • Шут! Топовен изстрел на Емануел Току от средна дистанция, ала за негово съжаление топката профуча край левия страничен стълб на вратата, пазена от Пласид - аут.

35'
  • Шут! Славчо Шоколаров получи пас от Марио Младеновски и шутира с десния крак извън границите на наказателното поле, но Джони Пласид улови топката.

33'
  • Жълт картон за Реда Рабей за фаул срещу Стефан Христов.

32'
  • След гола домакините продължиха да бъдат по-дейният отбор и притискаха съперника си, докато Ботев Пловдив не предлагаше почти нищо интересно в София.

• Жълт картон за Филип Филипов за опасно посягане срещу Мартенс.

25'
  • Легендата на ЦСКА и българският футбол - Стойчо Младенов, наблюдава срещата в ложите на "Арена Царско село" в компанията на собственика на столичния отбор Стойне Манолов. На трибуните също така е благодетелят на Локомотив Пловдив Христо Крушарски.

• ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Домакините откриха резултата в мача. Дилан Мертенс отправи мощен удар от границата на наказателното поле, а Аргилашки блокира топката и я прати в напречната греда. Тя се върна в Димитър Костадинов, който отблизо я търкулна в пловдивската врата.

19'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО, който бе отменен! Домакините изпълниха свободен удар, а Стефан Христов продължи с глава топката към Иван Бандаловски, който вкара отблизо топката, но опитният бранител бе в положение на засада и попадението резонно бе отменено.

15'
  • Андерсон Кордейро стреля от свободен удар от изгодна ситуация, ала право в стената на "канарчетата".

9'
  • Срещата стартира в добро темпо от двата тобора, ала в първите минути нямаше удари посока двете врати.