• Изстреля на Мартин Камбуров от пряк свободен удар, топката попада в стената.

79'
  • Жълт картон за Александър Цветков.

77'
  • ГОООЛ за Царско село! Антонио Георгиев бележи страхотен гол за 2:1. След грешка на Александър Василев, който позволи да му бъде отнета топката пред наказателното поле, Георгиев получи и стреля много технично по диагонала в далечния ъгъл на вратата на Перниш, който не успя да реагира.

71'
  • Серкан Юсеин прави дебют за Царско село. Той заменя Карачанаков.

68'
  • Вандерсон заменя Рубен Бригидо.

68'
  • Центриране на Карачанаков от фаул, Камбуров е над всички и чисти с глава.

67'
  • Камбуров извезда отлично Бригидо по лявото крило, но центрирането му е неточно.

62'
  • Йордан Минев заменя Густаво карбониери.

60'
  • Ибрахима Конте заменя Карлос Охене.

56'
  • Шанс за Царско село. След центриране към Антуи, той успя да отклони с глава към Карачанаков, но голмайсторът на домакините не успя да поведе добре топката.

54'
  • Карлос Охене получава жълт картон.

53'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Жълт картон за Веселин Минев за реплика.

45+2'
  • Педро Еуженио извежда отлично Иван Минчев зад отпраната на Царско село, но Мартин Димитров излиза и успява да предотврати удар към вратата си.

43'
  • ГОООЛ за Берое! Кой, ако не Мартин Камбуров! Нападаетлят бележи своя 223 гол в елита, след като с глава засече центриране от корнер.

40'
  • Кавдански получава жълт картон.

39'
  • Хубав пас към Антуи отясно, който обаче е изпреварен от Перниш.

34'
  • Антон Карачанаков стреля от фаула, топката среща стената, а при добавката на Карачанаков, топката излиза в аут.

32'
  • Алкан извършва фаул пред наказателното поле на Берое и получава първия жълт в мача.

32'
  • Шанс за Берое! Рубен Бригидо пробва късмета си от добра ситуация, но и той праща топката в аут.

23'
  • Уникален гол на Антон Карачанаков! Божидар Кацаров изведе по отличен начин Карачанаков отдясно, той напредна с няколко крачки и стреля изключително силно от границата на пеналта, а Перниш нямаше какво да направи, освен да извади топката от мрежата си.

21'
  • Изумително изпълнение на Антон Карачанаков! Крилото на домакините се нагърби с изпълнение на фаул от близо 25 метра. Карачанаков стреля директно, а Перниш със сетни усилия и с помощта на гредата успя да спаси.

18'
  • Силен шут на Родни Антуи от далечна дистанция, топката тупна точно пред Перниш, но вратарят улови без особени пробелми.

15'
  • Непряк свободен удар в полза на Берое В наказателното поле на Царско село. Фаулът бе отъден за опасна игра на Родни Антуи, който вдигна високо крака си срещу противников футболист. Потърпевшият бе Александър Василев.

11'
  • Страхотен шанс за Берое. След атака отляво, топката бе подадена към Педро еуженио, който се пробва да отправи удар от няколко метра, но не уцели добре коженото кълбо.

9'
  • Фаул дълбоко в половината на Берое. Добра възможност за центриране в наказателното поле на Берое.

8'
  • Нови два ъглови удара за гостите, след които обаче домакините отново оцеляват.

3'
  • Пъри ъглов удар в мача, който е в полза на Берое. Минчев центрира, но бранител на домакините чисти.