• Край на мача! Краен резултат Царско село – Берое 1:2!

• Нова промяна за гостите – Мирослав Енчев смени Серкан Юсеин.

• Удар! Венцислав Христов нанесе опасен изстрел от границата на наказателното поле, но неточно.

• Втора смяна в Берое – Кевин Тапоко смени Омар Камара.

88'
  • Последна промяна за Царско село. Иван Лендрич замени Валентино Пулиезе.

82'
  • ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! Алиун Фал носи пълния обрат за гостите! Омар Камара успя с едно докосване да изведе Алиун Фал отляво в наказателното поле, който с чудесен удар по диагонала намери далечния ъгъл на Дерменджиев, като топката се отби от гредата и влезе във вратата за 1:2. Попадението беше първоначално отменено заради засада, но след проверка със системата ВАР голът беше зачетен.

82'
  • Официално предупреждение за още един играч на „царете“. То е за голмайстора Седрик Каломбо заради единоборство с другия голмайстор - Джонатан Перейра.

77'
  • Жълт картон за Джереми Петрис от състава на домакините за нарушение срещу Илиян Стефанов.

76'
  • И третата смяна – 205-сантиметровия Алесандро Копола замени капитана Мартин Кавдански.

73'
  • Втората промяна – Венцислав Христов смени Реди Каса.

73'
  • Тройна промяна за Царско село. Алесандро Мартела замени Андрей Йорданов.

73'
  • Жълт картон и за играча на старозагорци Абубакар Тунгара.

65'
  • Първа промяна и за „заралии“. Илиян Стефанов смени Даниел Генов.

59'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Джонатан Перейра изравни резултата! Христо Митев центрира от левия фланг в наказателното поле на „царете“, а на далечната греда Давиде Витурини изпусна Джонатан Перейра, който засече топката в близкия ъгъл на Дерменджиев за 1:1.

56'
  • Първа смяна в двубоя. Айуб Батас замени Давиде Масела в тима на домакините.

55'
  • Шанс за Царско село! Реди Каса беше изведен отляво в половината на Берое и остана сам срещу Ганев, след което стреля, но вратарят спаси. Впоследствие обаче беше вдигнат флаг за засада на нападателя.

55'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме

45+1'
  • Първи точен изстрел за Берое! Камара задържа добре в наказателното поле на домакините след изпълнение на корнер, последва пас за Серкан Юсеин, който шутира точно, но в ръцете на Дерменджиев.

43'
  • Официално предупреждение и за Омар Камара от тима на „заралии“.

37'
  • Удар! Симеон Мечев центрира от корнер в наказателното поле, където Сиам Юсеф стреля с глава, но над вратата.

35'
  • Шанс за Берое! Джонатан Перейра стреля опасно отдясно в наказателното поле, но топката премина покрай лявата греда на Дерменджиев.

31'
  • Първи жълт картон и за играч на домакините. Получи го Давиде Масела.

23'
  • Удар! Даниел Генов получи в наказателното поле и стреля с левия крак, но покрай вратата.

22'
  • Нов шанс за „царете“! Реди Каса проби отдясно в пеналтерията и след това стреля към вратата, но право в обсега на вратаря Ганев.

12'
  • Удар! Пламен Крумов стреля с глава след центриране от свободен удар, но право в ръцете на Ганев.

9'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Даниел Генов от тима на Берое.

9'
  • ГООООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Седрик Каломбо с невероятен гол със задна ножица! Давиде Витурини изрита една топка към наказателното поле на гостите, където Каломбо успя добре да гардира топката от Джонатан Перейра отляво в пеналтерията и с феноменален удар с десния крак, от задна ножица, прехвърли Генадий Ганев за 1:0.

7'
  • Възможност за Берое! Омар Камара беше изведен отляво в половината на домакините, преодоля Иван Дерменджиев и стреля към опразнената врата, но защитник на „царете“ успя да изчисти пред голлинията. В крайна сметка обаче беше отсъдена засада на нападателя на „заралии“.