• 44’ Еривалдо
  • 79’ Ерсон Стивън Диас Коста - Кукула
  • Край на мача!

90+5'
  • Червен картон за Мирослав Будинов, който тръгна да се разправя със съдията и логично бе изгонен.

90+3'
  • Жълт картон за Мирослав Будинов.

90+3'
  • Смяна в Царско село - влиза Дилян Георгиев, излиза Андерсон.

90+2'
  • Смяна в Царско село - влиза Янис Геролему, излиза Даскалов.

90+1'
  • Четири минути добавено време.

• Удар! Страхотно изпълнение на Антонио Георгиев от далечно разстояние, но вратарят на Берое Ганев успя да отрази опита на играча на Царско село.

89'
  • Жълт картон за Генади Ганев, който се замота при изпълнението на аут.

88'
  • Удар на Будинов с десния крак от дистанция, но неточно - аут.

85'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Джунейт Али шутира много силно от средна дистанция, а топката се отби в тялото на Ивайло Марков, който се строполи на земята и се върна в Али. Резервата веднага комбинира с Кукула, който бе в редовна позиция, след като Луис Педро покри засадата и с технично прехвърляне удвои актива за старозагорци.

79'
  • Пропуск! Резервата за Берое Джунейт Али получи изненадващо топката пред полето на домакините от защитата на Царско село. Той шутира с левия крак по земя, но Пласид улови.

79'
  • Мощен изстрел на Даскалов! Капитанът на домакините шутира диагонално от вратата, а Будинов очакваше подаване, като беше останал непокрит в наказателното поле.

76'
  • Смяна в Берое - влиза Джунейт Али, излиза Еривалдо.

73'
  • Смяна в Царско село - влиза Стефан Христов, излиза Лука.

73'
  • Смяна в Царско село - влиза Луис Педро, излиза Манев.

73'
  • Смяна в Берое - влиза Александър Василев, излиза Лебон.

73'
  • Жълт картон за Стив Фуртадо.

69'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев.

65'
  • Опасност! Нов шанс за Царско село и отново от корнер. Антонио Георгиев не успя да засече топката в мрежата след удара си с глава след корнер и пак нямаше гол за домакините.

60'
  • Жълт картон за Иван Бандаловски от Царско село.

57'
  • Шанс! Реян Даскалов достави страхотно топката с центриране отдясно, а Панайотис Лука отправи удар с глава, който бе неточен. Зад него пък бе Будинов, който недоволства, че Лука не му остави на него да стреля.

54'
  • Жълт картон за Реян Даскалов.

52'
  • Продължително разбъркване в наказателното поле на Берое. Претенции за игра с ръка на защитник на старозагорци. Дузпа не бе отсъдена.

50'
  • Смяна в Берое - влиза Октавио, излиза Иван Минчев.

• Старт на втората част.

• Край на първата част.

45+2'
  • Две минути добавено време.

• ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Защитата на домакините сбърка ужасяващо, след като Александър Цветков даде дълъг пас за Еривалдо, който не бе спрян от Иван Бандаловски и атакуващият футболист на гостите прехвърли фино с десния крак Палсид и довкара топката с глава в опразнената врата.

44'
  • Принудителна смяна в Берое - излиза Алиун Фал, влиза Кукула.

40'
  • Иван Минчев центрира отляво силно, а Георги Ангелов стреля с глава от дъгата на наказателното поле, но прекалено неточно, за да може ударът да смути Пласид - аут.

34'
  • Жълт картон за Емануил Манев, който фаулира Лебон.

32'
  • Шанс! Емануил Манев достави центриране отдясно за Панайотис Лука, който бе оставен сам-самичък пред вратарското наказателно поле на Ганев, но ударът му с глава бе ужасно неточен.

28'
  • Удар! Нов шанс за гол пред Царско село. Мирослав Будинов проби отляво и сви успоредно вдясно за Емануил Манев. Той стреля с десния крак зад границата на наказателното поле, а Георги Ангелов блокира с тялото си топката, а Ганев опита да я улови, но я изпусна. Будинов притича да довкара, но бе блокиран от Фуртадо и опасността за гостите привърши.

26'
  • Царско село имаше нов шанс да вкара гол. Топката бе центрирана от корнер, а Ганев излезе да я взима във въздуха, но увисна, но за негово щастие ударът на Бандаловски с глава зад него бе неточен към опразнената врата от стража на Берое.

22'
  • Шанс за Берое! Алиун Фал се пребори за топката в наказателното поле на Царско село и продължи успоредно за Еривалдо. Той шутира, но Пласид скъси ъгъла и парира опита на играча на тима от Стара Загора.

19'
  • Срещата между двата отбора в София стартира обещаващо, като скоростта е завидна за българския футбол.

• Уникален пропуск! Домакините пропуснаха нов страхотен шанс да открият резултата. Будинов видя с пас вляво към Андерсон Кордейро при контраакция на Царско село. Той подаде успореден пас за Панайотис Лука, който отправи удар от пет метра с левия крак, но някак не уцели вратата на Берое.

7'
  • Удар! Царско село създаде първата опасна ситуация в мача, след като Емануил Манев центрира на близката греда за Панайотис Лука. Той засече отблизо с десния крак, но топката не намери очертанията на вратата, пазена от Ганев.