• Две минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Последна промяна за домакините. Ивайло Марков замени Андерсон Кордейро.

87'
  • Тонислав Йорданов вкара топката във вратата на Пласид, но моментално попадението беше отменено заради засада.

82'
  • Смяна за историята. Радослав Узунов се превръща в най-младия играч, дебютирал в родния елит едва на 15 години и един месец, като по този начин изпревари Янко Кирилов, дебютирал за Левски на 15 години и 2 месеца. Той замени Георги Атанасов в тима на Арда.

81'
  • Жълт картон за Милен Стоев.

78'
  • ГООООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Втори гол на Андерсон Кордейро! Топката бе центрирана в наказателното поле на Арда, където Карим Роси опита удар, но бе блокиран от защитник на Арда. Тя обаче попадна в Андерсон Кордейро, който необезпокояван вкара с глава за 4:0.

76'
  • Последната смяна - Лъчезар Балтанов бе заменен от Антонио Георгиев.

74'
  • Втората промяна пък бе влизането на Ален Стеванович на мястото на автора на две попадиня днес Емануил Манев.

73'
  • Тройна смяна за „царете“. Стефан Христов напусна, а неговото място зае Карим Роси.

73'
  • Шанс! Тонислав Йорданов се измъкна сам срещу Джони Пласид, но си поведе много дълго топката и вратарят на „царете“ излезе и я улови.

69'
  • Много неточен удар и на Александър Георгиев за Арда.

66'
  • Първа смяна за домакините. Реян Даскалов замени Димитър Костадинов.

65'
  • Неточен удар на Мартин Костадинов.

60'
  • Най-чистата ситуация за Арда дотук в двубоя! Александър Георгиев центрира отлично отляво в наказателното поле, където на далечната греда Тонислав Йорданов стреля, но Пласид спаси с една ръка, а след това и Мартин Кавдански изчисти в корнер.

54'
  • Тонислав Йорданов стреля директно от пряк свободен удар, но покрай лявата греда на Пласид.

51'
  • Луис Педро получи официално предупреждение.

50'
  • Удар на Мартенс от дистанция, но покрай вратата.

49'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме! Резултат 3:0!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • ГООООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Андерсон Кордейро оформи класиката! Христо Попадийн центрира отдясно в наказателното поле на Арда, където Димитър Костадинов стреля с глава, но Караджов спаси. Никой обаче не пазеше Андерсон Кордейро, който отблизо успя да добута топката във вратата на гостите за 3:0.

45'
  • Удар! Тонислав Йорданов стреля, но покрай вратата на Царско село.

39'
  • Принудителна промяна за тима на гостите. Пламен Крумов напусна с травма, на негово място се появи Мартин Костадинов.

38'
  • ГОООООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Нов невероятен гол на Емануил Манев! Дилан Мартенс открадна една топка в половината на Арда и подаде към непокрития Манев пред наказателното поле, който стреля по прекрасен начин и не остави шансове на Караджов, който бе прехвърлен за 2:0.

33'
  • Нищо опасно след центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на домакините.

31'
  • Първият жълт картон бе за Дилан Мартенс от тима на домакините за нарушение.

30'
  • В следващите минути Арда опита да изнесе играта в половината на Царско село, като владееше повече топката, но сериозни опасности пред Джони Пласид липсваха.

• ГООООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Емануил Манев откри резултата! По-добрата игра на домакините даде резултат в 16-ата минута, когато откриха резултата. Те получиха право да изпълнят пряк свободен удар пред наказателното поле на Караджов. Зад топката застана Емануил Манев, който стреля отлично над стената и прати топката в горния десен ъгъл на Караджов, който планжира, но не успя да спаси.

16'
  • Шанс! Пламен Крумов се подхлъзна и това позволи на Стефан Христов да открадне торката, да напредне и да шутира пред наказателното поле, но слабо и право във вратаря.

14'
  • Стигна се до леко разбъркване в наказателното поле на гостите, като Костадинов опита удар, но бе блокиран. След това негов съотборник шутира, но Караджов улови и сложи край на напрежението.

11'
  • Центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на Арда, но Милен Стоев изчисти в корнер. След неговото изпълнение гостите изчистиха.

6'
  • Шанс! Първият удар в мача бе на сметката на домакините. Празно пространство се откри пред Димитър Костадинов, но ударът му бе право в обсега на Иван Караджов.