• 87’ Георги Бабалиев
  • 7’ Китан Василев
  • Край на двубоя! Спартак Варна и Пирин си поделиха точките край морето.

90+7'
  • Изравнителен гол за домакините! След центриране от десния фланг на Мехмед Сабри, Георги Бабалиев успя да изпревари Николай Бодуров, за да изравни за 1:1.

87'
  • Жълт картон за Красимир Станоев.

84'
  • Мартин Тошев се извиси след центриране отдясно, но ударът беше слаб и неточен.

81'
  • Красимир Станоев отново вкара топката във вратата на Дичевски, но той е бил в положение на засада.

70'
  • Мехмед Сабри заменя Виктор Митев.

64'
  • Иван Тасев заменя Андрей Йорданов.

62'
  • Славчо Шоколаров заменя Емил Янчев.

62'
  • Мартин Тошев пробва нов акробатичен шут, но без проблеми за Янко Георгиев.

61'
  • ВАР отмени попадение на Пирин! След прекрасен индивидуален рейт на Китан Василев, той намери Преслав Йорданов, който отбеляза. След преразглеждане от ВАР обаче се оказа, че стрелецът е изблъскал защитника на домакините Никола Борисов, заради което беше отсъден фаул.

53'
  • Смяна на полувремето за Спартак Варна. Георги Бабалиев заменя Лиандро Мартис.

47'
  • Начало на второто полувреме!

45+3'
  • Край на първото полувреме! 1:0 за Пирин на полувремето

45+3'
  • Нов сериозен шанс! След центриране отляво и разбъркване пред вратата на Пирин, Никола Борисов се оказа напълно непокрит на точката на дузпата, но не успя да нанесе стабилен удар с глава.

42'
  • Жълт картон за Христофор Хубчев.

42'
  • Янчо Андреев отново се оказа непокрит, но мощният му удар мина доста над вратата на Пирин.

40'
  • Янчо Андреев пробва мерника си отдалеч, но рикошет изкара топката в ъглов удар.

30'
  • Голям шанс за домакините! След отнета топка високо по терена Мартин Тошев получи чудесно центриране отляво, но акробатичният му удар мина малко над вратата на Янко Георгиев.

22'
  • Нов шанс за Пирин! След извеждащ пас към Китан Василев той овладя и се опита да стреля от малък ъгъл, но защитник изби от гол линията, преди да успее Преслав Йорданов да вкара в опразнената врата.

13'
  • Пирин поведе! След дълго странично хвърляне от страна на Александър Дюлгеров, Китан Василев беше забравен на задната греда, където изпревари Никола Борисов, за да вкара с глава за 1:0.